به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ امسال در زمینه حفظ بازیکنان برتر خود بسار خوب عمل کرد.

سران تیمموفق شدند قرارداد کینگزلی کومان را تا سال 2027، جاشوا کیمیچ را تا سال 2025 و لئون گورتزکا را تا سال 2026 تمدید نمایند.

بنظر می رسد جدای از اسم و رسم باشگاه و مسائل مالی، حضور جولیان ناگلزمن جوان و برنامه های او نیز نقشی غیر قابل انکار در این امر ایفا کرده باشد.

کینگزلی کومن در مصاحبه بعد از تمدید قرادادش در مورد نقش سرمربی در تصمیم گیری اش گفت:"جولیان ناگلزمن برای من بسیار مهم است. من او دیدگاه و ایده هایش در مورد اینکه چگونه می خواهیم بازی کنیم را دوست دارم. بهترین چیز در مورد ناگلزمان انرژی او است. جولیان واقعا قوی پر جنب و جوش است و با بازیکنان همراه می شود. با او شانس بیشتری برای بهتر شدن داریم و این برای من بسیار مهم است."

لئون گورتزکا نیز هنگام تمدید قرارداد از سرمربی و جایگاه او تمجید کرد. گورتزکا ناگلزمان را فردی"دقیقاً مناسب برای باشگاه و بازیکنان دانست."

برخی بازیکنان تیم نظیر کیمیش، مولر، لوا و نویر از زمان حضورشان در بایرن کار با سرمربیان مختلفی را تجربه کرده اند. بایرن در دهه گذشته 7 سرمربی مختلف را روی نیمکت خود داشته است. بنابراین مدت قرارداد ناگلزمن با باشگاه برای تصمیم گیری بازیکنان بسیار مهم خواهد بود. طبیعتا تعویض سالانه یا هر دو سال یک بار یک مربی و سازگاری با سبک ها و طرز فکر های هر کدام از آن ها برای بازیکنان مشکل خواه بود. به همین دلیل است که بازیکنان مایلند علاوه بر جنبه های مثبت فراوان باشگاه، زیر نظر ناگلزمن قرارداد خود را تمدید کنند، زیرا معتقدند که یک پروژه بلندمدت در بایرن در حال پایه ریزی و پیشرفت است.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.