به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مانوئل نویر از مصدومیت ریکاوری کرده و از طرف دیگر در آستانه تمدید قرارداد با بایرن مونیخ قرار گرفته است.

وضعیت آینده مانوئل نویر یکی از مهم‌ترین دغدغه هواداران بایرن مونیخ محسوب می شود. با این حال طی روزهای گذشته رسانه‌های مختلف گزارش دادند که کاپیتان بایرن‌مونیخ در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار گرفته و همه چیز در این باره نهایی شده است.

 

به طور قطع نویر یکی از مهمترین دلایل موفقیت های بایرن مونیخ طی سالیان اخیر به شمار آمده و همچنان در 35 سالگی نیز در فرم فوق العاده ای به سر می برد.  با این حال نویر اخیراً به کرونا مبتلا شده و بعد از بهبود با یک مصدومیت جزئی نیز روبرو شد که نگرانی هایی را در مورد او به وجود آورد.

 

در همین راستا نشریه بیلد آلمان طی گزارشی دو خبر خوب را در مورد مانوئل نویر برای هواداران بایرن مونیخ منتشر کرده است. بر اساس ادعای این رسانه آلمانی کاپیتان بایرن مونیخ بعد از دو روز وقفه در تمرینات امروز تیم یولیان ناگلزمان حاضر شده و به نظر می‌رسد که هیچ مشکلی برای حضور مقابل هرتابرلین نخواهد داشت. همچنین بیلد نیز تایید کرده که توافق بین بایرن و نویر حاصل شده و به زودی قرارداد جدید او با این تیم به امضا خواهد رسید.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.