به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یولیان ناگلزمان معتقد است، مانوئل نویر بهترین دروازه بان جهان است.

در چارچوب هفته بیستم بوندسلیگا، یکشنبه هرتابرلین در المپیااشتادیون میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد رویارویی با هرتابرلین، وضعیت مصدومین و بازیکنان، تمدید قرارداد مانوئل نویر و برخی دیگر از مسائل صحبت کرده است.

 

یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد تقابل با هرتابرلین گفت:

  آن ها تمایل داشتند با یک ترکیب ثابت بازی کنند اما اخیرا کمی تغییر کرده اند. بلفودیل یکی از آندریتد ترین بازیکن بوندسلیگا است و دفاع مقابل او دشوار است. ریشتر و سردار نیز در کناره ها بازیکنان خوبی هستند. همچنین آن ها بسیار سر سختانه تر دفاع می کنند.

 

ناگلزمان در مورد شرایط بازیکنان تیم:

 روی وضعیت گورتسگا به طور کامل اشراف داریم. استانشیچ پیشرفت خوبی کرده است و هفته آینده تمرینات خود را آغاز خواهد کرد. به چند بازیکن نیز در تمرینات استراحت دادیم. تولیسو دیروز و نویر امروز استراحت کردند. لروی نیز یک مشکل جزئی دارد، بعد از تمرین فردا در موردش تصمیم خواهیم گرفت.

 

 ناگلزمان در مورد شکست ناپذیری مقابل هرتابرلین:

  این بیشتر تصادفی است، همیشه در برلین خوب نبودیم. نیکلاس زوله (در هوفنهایم) یک بار در آنجا از فاصله 40 متری گل زد. وقتی یک رکورد مثبت دارید، باید مطمئن باشید که آن را حفظ می کنید.

 

ناگلزمان در مورد بازگشت یوسوا کیمیش به خط هافبک:

  او در سمت راست هم عملکرد خوبی داشته است. اما هنوز از این بابت مطمئن نیستیم. مدافعان میانی امان مدت زیادی است که از میادین دور بوده اند. اگر لوکاس و اوپامکانو برای بازی فردا مشکلی نداشته باشند، پاوار به سمت راست باز خواهد گشت. در هر صورت دوست دارم بازی یوسوا را در هر 2 پست ببینم.

 

ناگلزمان در مورد لوکاس هرناندز:

  او می تواند به عنوان دفاع چپ هم بازی کند. البته از نظر تهاجمی در مقایسه با دیویس کمی تفاوت دارد. در هر صورت ما چندین گزینه داریم و برنامه بازی ما محدود به یک بازیکن نیست.

 

ناگلزمان در مورد تمدید قرارداد مانوئل نویر:

  نمی دانم که آیا مذاکراتی در جریان است یا خیر، اما مانوئل نویر هنوز با ما قرارداد دارد و من از این بابت بسیار خوشحالم. او دروازه بان برجسته است و این کیفیت را برای چند سال دیگر هم حفظ خواهد کرد. خوشحالم که او دروازه بان ماست.

 

ناگلزمان در جواب سوال اینکه آیا با این شرایط آینده ای برای الکساندر نوبل در بایرن مونیخ وجود دارد یا خیر:

  تا زمانی که مانوئل نویر بتواند اینگونه بازی کند، برای هر دروازه بانی در جهان سخت خواهد بود که از او عبور کند. مانوئل نویر هنوز هم بهترین دروازه بان جهان است زیرا در همه جنبه های بازی ثبات بسیار زیادی دارد. نمی توانم تصور کنم او به این زودی ها افت کند.

 

ناگلزمان در مورد علاقه بایرن مونیخ به دنیس زکریا:

  من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان بوندسلیگا کیفیت خوبی دارند. همیشه باید در مورد بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است بحث کنید. همچنین باید بگویم که این ها تنها گمانه زنی رسانه ها است.

 

ناگلزمان در مورد گابریل ویدوویچ:

  او هنوز مصدوم است و متاسفانه واقعا شرایط بازی کردن را ندارد. او باید از نظر بدنی پیشرفت کند تا بتواند از استعداد هایش استفاده کند. او فوتبالیست خوبی است. زمانی که دوباره سلامتی خود را به دست بیاورد، خوشحال خواهم شد.

 

ناگلزمان در مورد روکا:

  او بازیکن قابل اعتمادی است. روکا می تواند ضعف های خود را با موقعیت شناسی اش جبران کند. او بسیار سخت گوش است. همیشه مشتاق به گوش دادن است و خوب کار کرده است. او دارد پیشرفت می کند و در کل من از او کاملا راضی هستم.

 

ناگلزمان در مورد بازی های دی اف بی پوکال در این هفته:

  بازی های دیوانه واری بودند. شرایط کنونی، شانس بزرگی به دیگر تیم های بوندسلیگا برای کسب قهرمانی داده است. ما نیز از این فرصت استفاده کردیم در طول هفته تمرین کریم. در هر صورت من از آن گذر کردم و اکنون باید به جلو نگاه کنیم.

 

ناگلزمان در مورد اولین فصل حضور در بایرن مونیخ تاکنون:

  در مجموع من راضی هستم. اما هنوز پتانسیل زیادی داریم. من به صورت انتقادی به مسائل نگاه می کنم. در چند هفته آینده حتی بهتر هم خواهیم شد. به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا که امیدوارم همه بازیکنان در دسترس باشند.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان هرتابرلین بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.