بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در مسابقات لیگ ملتهای اروپا تیم ملی آلمان مقابل هلند به تساوی رسید. در ادامه نظر سرمربی و بازیکنان تیم ملی آلمان را راجع به این دیدار می خوانید.

 

یواخیم لوو:

من از نتیجه ناراحت هستم. ولی وقتی کل فصل را مرور می‌کنم به نظرم عملکرد کلی ما بیشتر مثبت بوده تا منفی. ما در اواخر بازی مجازات شدیم و این البته تلخ است. کاملاً مشخص بود که هلند با همه‌ی داشته‌هایش به جلو آمده و قصد تهاجم تمام‌عیار دارد. این البته بهایی است که هر تیم فوتبالی گاهی باید بپردازد و از پرداخت آن گریزی ندارد چون ما یک تیم جوان هستیم. ما باید یاد بگیریم که وقتی از حریف 2-0 جلو می‌افتیم، در چنین بازی‌ای حتماً باید پیروز شویم. بعضی نکات عملی هست که بازیکنان باید با تجربه کردن بیاموزند و این به زمان نیاز دارد.

 

تیمو ورنر:

حیف شد. ما تا زمانی که نتیجه 2-1 شد همه چیز را تحت کنترل داشتیم و حتی فرصت داشتیم که اختلاف را بیشتر کنیم. اما بعد یک گل احمقانه دریافت کردیم و بعد هم که گل دوم را خوردیم تا بازی مساوی شود. بله این نتیجه خیلی تلخ است. وقتی تیمی مثل امشب ما بازی می‌کند دیگر نباید پنج دقیقه مانده به پایان بازی ناگهان دو گل اختلافش را دستی دستی به حریف واگذار کند. این بازی تجسم اتفاقاتی بود که در سال 2018 برای ما افتاد. ما خوب کار کردیم و این را همه دیدند ولی در نهایت اوضاع دوباره خراب شد.

 

تونی کروس:

این نتیجه خیلی تلخ است چون ما نتوانستیم نتیجه‌ی بازی را به حریف دیکته کنیم. ما باید گل سوم را می‌زدیم. اگر آن کار را کرده بودیم بازی دیگر تمام شده بود. فکر کنم همه‌ی کسانی که در استادیوم حاضر بودند یا در زمین بازی می‌کردند قبول دارند که ما تا قبل از 5 دقیقه‌ی آخر خوب بودیم و کارمان را عالی انجام می‌دادیم ولی حالا دیگر اینها هیچ فایده‌ای ندارد چون تنها چیزی که باقی می‌ماند نتیجه است.

 

لروی سانه:

شکی نیست که همه‌ی ما می‌خواستیم این بازی را ببریم. از حریف 2-0 هم جلو افتادیم. بله راستش را بخواهید نتیجه‌ی نهایی خیلی ناراحت‌کننده است ولی همه توانستند ببینند که ما پیشرفت کرده‌ایم و تیم بهتری شده‌ایم و قصد داریم از این به بعد هم در این مسیر رو به جلو به حرکت ادامه دهیم. هواداران آلمان می‌توانستند ببینند که ما در زمین برنامه و نقشه داریم و می‌توانیم فوتبال خیلی خوبی به نمایش بگذاریم. این بازی نشان داد که از این به بعد باید تا آخرین دقیقه هوشیار باشیم و تا وقتی سوت پایان بازی را نشنیده‌ایم تمرکزمان را از دست ندهیم. باید قوی بازی کنیم و فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم. اگر این اتفاق‌ها بیفتد همه متوجه خواهند شد که آلمان بار دیگر قوی‌تر از همیشه برخواهد گشت. ولی در نهایت اینکه به این خوبی بازی کردیم ولی نتیجه‌ی تساوی بدست آوردیم خیلی ناراحت‌کننده است.

 

رونالد کومان (سرمربی هلند):

فوتبال می‌تواند یک بازی واقعاً دیوانه‌وار باشد، موافق نیستید؟ من بین دو نیمه به بچه‌ها گفتم اگر بتوانیم یک گل بزنیم و بازی را 2-1 کنیم می‌توانیم کار را به تساوی هم بکشانیم. ما در نیمه‌ی دوم دست به ریسک‌های زیادی زدیم، همه جا بازی من تو من را اجرا کردیم و فرانکی دی‌یونگ را در عقب زمین گذاشتیم. البته آلمان هم در این نیمه خیلی خطرناک شده بود و می‌توانست گل سوم را هم به ما بزند. ولی این اتفاق نیفتاد و ما در نهایت توانستیم برگردیم و یک کامبک رویایی انجام دهیم. همه می‌دانند که آلمان بارها در آخرین ثانیه‌های بازی‌هایش نتایج را تغییر داده. حالا ظاهراً هلند هم می‌تواند دست به چنین کاری بزند. تیم ما امروز شخصیت خود را به نمایش گذاشت. ما امروز خوب نبودیم و همه‌ی بازیکنان‌مان مثل جمعه خوب بازی نمی‌کردند. من معتقد نیستم که بازیکنان ما از شیفتگی و شادی صعود بد بازی کرده‌اند و دچار غرور شده‌اند ولی معتقدم روبرو شدن با دو حریف قدرتمند در فاصله‌ای به این کوتاهی باعث شد، سطح بازی ما در مقابل آلمان دچار افت شود. آلمان به مراتب خطرناک‌تر از فرانسه بازی کرد ولی ما هم دست‌بسته نبودیم و تمام تلاش‌مان را برای کامبک انجام دادیم. خیلی‌ها فکر می‌کردند که ما در لیگ ملتهای یوفا هیچ شانسی نخواهیم داشت. ولی این تیم رشد کرده و پیشرفت کرده است. خوشبختانه تیم ما هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد و ما این را امروز  بار دیگر متوجه شدیم ولی تیم ملی هلند در این یک سال نشان داده که آینده‌ی خیلی روشنی در پیش دارد.

برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هلند لیگ ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.