به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فرنکی دی یونگ دیگر در بارسلونا بازیکن غیر قابل فروش محسوب نمی شود و باشگاه هایی از جمله چلسی و بایرن مونیخ به او علاقه مندند.

بایرن مونیخ قصد ندارد در نقل و انتقالات زمستانی هزینه زیادی کند و در نتیجه تلاشی برای جذب فرنکی دی یونگ در این پنجره نقل و انتقالاتی نخواهد کرد.

در ساعات اخیر مارکا اخباری مبنی بر تماس بایرن مونیخ با مدیر برنامه های فرنکی دی یونگ برای ابراز علاقه خود به جذب این بازیکن منتشر کرد. مارکا مدعی شد که اگر بایرن مونیخ در زمستان موفق به جذب دی یونگ نشود، دوباره در تابستان تلاش خواهد کرد و روزهای پیش رو برای آینده بازیکن بسیار مهم و تعیین کننده هستند. حال کریستین فالک و فلوریان پلتنبرگ این خبر را تکذیب کردند. به نقل از کریستین فالک، بایرن مونیخ در زمستان برای جذب فرنکی دی یونگ اقدام نخواهد کرد و چنین قصدی ندارد. همچنین به نقل از فلوریان پلتنبرگ، بایرن مونیخ در این پنجره نقل و انتقالاتی به دنبال چنین انتقالی نیست. منابع داخل باشگاه به هنگام شنیدن این شایعه خندیدند. درست است که بایرن مونیخ سال هاست به فرنکی دی یونگ علاقه دارد اما این انتقال در زمستان ممکن نیست. دلیل این امر نیز بالا بودن مبلغ درخواستی بارسلونا برای فروش دی یونگ است و همان طور که گفتیم، بایرن مونیخ نمی خواهد در زمستان هزینه زیادی کند.

منبع
برچسب ها: فرنکی دی یونگ بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.