بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بروسیا دورتموند به جذب رایگان نیکلاس زوله علاقه مند است

بروسیا دورتموند به جذب رایگان نیکلاس زوله علاقه مند است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد سران بروسیا دورتموند در تابستان آتی برنامه گسترده ای برای تقویت خط دفاعی خود داشته باشند.

چندی پیش به صورت رسمی، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد نیکلاس زوله در تابستان آتی از باشگاه جدا خواهد شد. حال زوله در 6 ماه پایانی قرارداد خود اجازه دارد با دیگر باشگاه ها مذاکره کند. اکنون به نظر می رسد که این بازیکن با رقیب باواریایی ها در بوندسلیگا، مذاکراتی داشته است.

به نقل از اشپورت آینتس، بروسیا دورتموند به جذب نیکلاس زوله علاقه مند است. این بازیکن در بایرن مونیخ، 5 تا 6 میلیون یورو در سال درآمد داشت و برای تمدید قرارداد خواهان حقوق 10 میلیون یورویی در سال بود. بایرن مونیخ این شرایط را نپذیرفت اما پذیرفتن آن برای دورتموند قابل تصور خواهد بود. زمانی که توماس توخل هدایت دورتموند را بر عهده داشت، این باشگاه به نیکلاس زوله علاقه مند بود. در آن زمان دورتموند برنامه داشت با زوله خط دفاعی خود را بازسازی کند. نیکلاس زوله قطعا یک گزینه برای دورتموندی ها است و مذاکراتی نیز در جریان است. با این حال انتقال زوله به لیگ برتر انگلستان، محتمل تر به نظر می رسد. زنبور ها همچنین نگاهی به نیکو شلوتربک مدافع میانی فرایبورگ نیز دارند، دورتموند برای راضی کردن فرایبورگ به فروش بازیکنش، حداقل باید 20 میلیون یورو هزینه کند. همچنین در ادامه برنامه دورتموند برای خط دفاعی خود، این باشگاه پیشنهادی قابل توجه به مانوئل آکانجی برای تمدید قرارداد داده است.

منبع