به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد عملکرد درخشان تولیسو هنوز سران بایرنی را برای تمدید قرارداد قانع نکرده است.

بایرن مونیخ به دنبال گزینه های کم هزینه برای جایگزینی نیکلاس زوله، تردید در تمدید قرارداد با تولیسو و برنامه باواریایی ها برای آرمیندو سیب، نگاهی داریم به اخبار نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ:

به نقل از کریستین فالک، نیکلاس زوله از مصاحبه و گفته های هربرت هاینر کاملا شگفت زده شده بود زیرا یک هفته قبل از مصاحبه هاینر، زوله تصمیم خود مبنی بر جدایی از بایرن مونیخ را اعلام کرده بود. آخرین پیشنهاد بایرن مونیخ به این مدافع، حدود 10 میلیون یورو در سال بوده است. اما زوله آن را رد کرده است. با قطعی شدن خروج زوله در تابستان آتی حال بایرن مونیخ به دنبال گزینه های جایگزین او است. باواریایی ها گزینه های ارزان قیمت بازار نقل و انتقالات مانند آنتونیو رودیگر و دنیس زکریا و همه بازیکنان آزاد در تابستان را زیر نظر دارند.

به نقل از کیکر، عملکرد خوب کورنتین تولیسو در چند بازی گذشته مورد توجه سران بایرنی قرار گرفته است اما آن ها سابقه مصدومیت های این بازیکن را نیز در نظر دارند. تولیسو اگر بخواهد در مونیخ ماندنی شود باید ثبات بیشتری از خود نشان دهد تا اعتماد باواریایی ها را جلب کند.

به نقل از بیلد، هانوفر که اکنون در بوندسلیگا 2 حضور دارد، علاقه مند به انتقال قرضی آرمیندو سیب است. آن ها می خواستند این معامله را در همین پنجره نقل و انتقالاتی نهایی کنند اما یواخن تسوایر این انتقال را وتو کرد. این بازیکن 18 ساله تا 2023 با باواریایی ها قرارداد دارد. برنامه این است که او یا در تابستان فروخته شود یا در صورت تمدید قرارداد با یک انتقال قرضی باشگاه را ترک کند.

منبع
برچسب ها: کورنتین تولیسو نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.