به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با پایان یافتن فصل 2021-22، تقریبا تمامی حواشی بایرن پیرامون موضوع تمدید قرارداد لواندوفسکی قرار دارد.

لوتار ماتئوس اسطوره سابق بایرن پیش تر نظر مساعدی نسبت به لواندوفسکی داشت. اما او رفتار این روزهای مهاجم لهستانی را مناسب نمی داند و معتقد است که بایرن به هیچ وجه نباید او را به زور نگاه دارد:"من بودم او را نگه نمی داشتم. چنین نمایش هایی روی کل تیم تاثیر می گذارد. یک بازیکن نمی تواند از باشگاه سواری بگیرد. مهم نیست کی هستید،فقط باید برای تیم کار کنید. اگر او نمی خواهد برای بایرن بازی کند، باید برود."

ماتئوس همچنین از عملکرد این فصل لواندوفسکی در مقاطع حساس انتقاد کرد:"او نتوانست مقابل ویارئال بازی خوبی به نمایش بگذارد ، به همین دلیل بایرن از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. یک گل کافی نیست. شما به بنزما نگاه کنید، این بازیکنی است که بایرن به آن نیاز دارد. بایرن برای قهرمانی در بوندسلیگا که نیازی به لواندوفسکی ندارد."

توپخانه ماتئوس سپس به سمت حسن نشانه رفت:"ابتدا تیم پس از یک نمایش شرم آور در بربر ماینز به ایبیزا رفت و این روزها مدیر ورزشی در نصفه شب در یک دیسکو در مایورکا در پیست رقص عکس می گیرد. متأسفانه این هم کاملاً مایه تاسف است. البته می توانم درک کنم که حسن دوست دارد کمی از زندگی روزمره لذت ببرد. از نظر انسانی این کاملا قابل درک است. اما حضور در پیست رقص در یک دیسکو آن هم در حوالی ساعت دو برای کسی در موقعیت او و وضعیت فعلی باشگاه مناسب نیست."

و در نهایت ماتئوس مدعی شد که این بایرن در فصل بعد هم هیچ شانسی برای موفقیت در اروپا ندارد:"فکر نمی کنم که بایرن فصل آینده هم در لیگ قهرمانان قدرتمند ظاهر شود. این حقیقت است. تیم بسیار ضعیف است و از نظر کیفی افت بسیار زیادی کرده . برخی از بازیکنان خیلی پیر هستند و در بازی های بزرگ عملکرد خاصی ندارند."

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس روبرت لواندوفسکی حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
Farzad1993 0 سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳
درود بر شرفت لوتار ماتئوس حرف دل منو زدی واقعاکه دیگه شورشو در آورد لواندوسکی میخوایی بری خب برو .برو گمشو به درک خائن حذب باد تعقصیر از خوده باشگاه بایرن هستش که به همچین بازیکنی بها داده الان چند فصل از حضورش در بایرن میگذره خدایی به غیر از لیگ بوندسلیگا توی این چند ساله اخیر توی لیگ قهرمان چکار کرده اصلا مهاجمی در حد بایرن نیست این لوا شاید اگر بنزما در نوک حمله بایرن بود توی این چند ساله به قول ماتئوس شاید شرایط قهرمانی در لیگ قهرمان طور دیگه ایی رقم میخورد شاید رئال سه فصل پشت سر هم قهرمان سی ال نمیشد و به احتمال زیاد شاهد قهرمانی های بایرن در طول این چند سال در لیگ قهرمانان اروپاه میشدیم و در طول این چند فصل اخیر و شاید الان رتبه قهرمانی در لیگ قهرمانان به شکل دیگری ثبت میشد والان باید بایرن در رتبه دوم قرار میگرفت قشنگ یه دو یا سه تا جام قهرمانی به غیر از 2013 با هاینکس و 2020 با فیلیک باز به دست می آوردیم که به راحتی از دست دادیم تا همچنان باز 5عنوان قهرمانی باقی بماند افسوس و افسوس ننگ باد بر شما که فقط بفکر جیب خودتون هستید نه موفعقیت باشگاه
reza kurd 0 چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰
درود، کاملا درسته. الان چند ساله که این آقا آخر فصل همین بازی رو در میاره و تیم و رو میبره توی تنش. اگر میخواد بره یبار بهش بگن بفرما و قال قضیه رو بکنن، بایرن جای این لوس بازیا نیست آخه. چهل و چهار سالمه و ار شش هفت سالگی هوادار بایرن بودم و همچین برخورد لوس تکراری رو یادم نمیاد. بازیکن زیاده، باهاش خداحافظی کنن این گدا بازیشون رو هم کنار بزارن و یه نیروی تازه نفس بیارن که انگیزه داشته باشه. بایرن شدیدا شدیدا و شدیدا به خون جدید و تازه نیاز داره، در هر خط یک بازیکن جدید مطرح، نه از این استوکا که حسن میره میگرده اینور اونور پیدا میکنه. در غیر اینصورت امسال بودندسلیگا متعلق به دورتمونده. این تیم روح و خون جدید میخواد، ناگلزمن هم برای بایرن کوچیکه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.