به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نشریه بیلد هم تایید کرد که باواریایی ها به صورت جدی به جذب عثمان دمبله فکر می کنند.

وینگر فرانسوی بارسلونا در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود و بایرن قصد دارد از رایگان بودن این بازیکن نهایت استفاده را برده و او را جذب نماید.

طبق گزارش اکیپ،سران بایرن قصد دارند قراردادی چهار ساله با دستمزد 18 میلیون یورو در سال به دمبله پیشنهاد دهند. به نظر می رسد در داخل باشگاه نگرانی ها در مورد میزان بالای آسیب دیدگی دمبله هم برطرف شده باشد.

با توجه به آینده مبهم گنبری بایرن نمی خواهد داستان فصول اخیر در مورد سوله و تیاگو و حتی لواندوفسکی برای گنبری هم تکرار شود. گفته می شود گنبری در صورت عدم تمدید قطعا د رتابستان به فروش می رسد و بایرن به هیچ وجه قصد ندارد بدون تمدید با او وارد فصل بعدی شود.

همچنین جولیان ناگلزمان خوهان یک وینگر با قدرت دریبلینگ بالاست و دمبله کاملا ویژگی های مدنظر سرمربی بایرن را دارد.

ضمن اینکه تجربه نسبتا مثبت از فرانسوی و نیز سابقه حضور در بوندس لیگا باعث می شود تا در داخل باشگاه تردید کمی نسبت به جذب دمبله وجود داشته باشد.

منبع
برچسب ها: عثمان دمبله بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Farzad1993 0 چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳
یه مجعزه الهی برای بایرن رقم میخوره اگه انتقال دنبله نهایی بشه بازیکن با کیفیت دمبله بدون تیم نمونه درسته تند تند مصدوم میشه ولی اینو هم باید قبول کرد که بایرن اگر جذبش کنه رایگان گرفتتش باز اگر به دردتیم نخورد بابت مصدومیتش یا افت کنه بایرن ضرر نکرده اونم توی بازار الان که قیمت بازیکن معمولی بین 50 تا 60 ملیون یورو آ میخوره ازاون طرف هم این ضرر مالی بایرن توی این 2 سال کرونا که بایرن و کل فوتبال دنیا ضررمالی کردن و این خرید رایگان میتونه فشار مالی بایرن رو حداقل زیاد نکنه پس زوتر دست به کار شو حسن صالح حمدزیج تا رقباهای دیگری نیومدن سنگ مفت گنجشک هم مفت پس هر چه زودتر انجیت دمبله رو راضی کنید تا انتقال سریع نهایی بشه در ضمن دیبالا هم خوبه الان اونم قردادش آزاده
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.