به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می‌رسد که آینده حسن صالح حمیدزیچ در بایرن مونیخ، در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد.

پس از آنکه روبرت لواندوفسکی اعلام کرد قصد جدایی از بایرن مونیخ را دارد و بازیکنانی مانند داوید آلابا که در سال‌های گذشته به صورت آزاد این تیم را ترک کردند، در این مدت انتقادات زیادی به عملکرد حسن صالح حمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ شده است و حال به نظر می‌رسد جایگاه او در این باشگاه، در خطر باشد.

به گزارش بیلد، حسن صالح حمیدزیچ برای حفظ شغلش می‌جنگد. قرارداد این مدیر ورزشی سال آینده با بایرن مونیخ به اتمام می‌رسد. در حالی که در هیئت نظارت بایرن مونیخ این انتظار وجود داشت که قرارداد او تمدید شود، اما اکنون شرایط تغییر کرده است و دیگر صحبتی از پیشنهاد قراردادی جدید به حمیدزیچ نیست. قبل از جشن قهرمانی تیم بایرن مونیخ در میدان مارین پلاتز شهر مونیخ در روز یک‌شنبه، حمیدزیچ در صحبت با بازیکنان به آن‌ها گفته بود: "ما سعی خواهیم کرد تا جایی که می‌توانیم، تیم را تقویت کنیم حتی اگر کار آسانی نباشد." اما بسیاری از بازیکنان نسبت به صحبت‌های او شک داشتند. حسن صالح حمیدزیچ در رختکن و میان بازیکنان نیز زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد. ویدیو رقض او در یک کلاب شبانه در مایورکا اسپانیا، دست مایه شوخی بین بازیکنان شده است.

این حقیقت که نیکلاس زوله یکی از بازیکنان کلیدی بایرن مونیخ، فصل آینده در بروسیا دورتموند حضور خواهد داشت تبدیل به مسئله بزرگی در رختکن بایرن شده است. سرژ گنابری نیز می‌تواند بازیکن بعدی باشد که بایرن را ترک می‌کند. هر دو این بازیکنان از عدم قدردانی باشگاه نسبت به آن‌ها، ناراضی هستند. برای مثال حسن صالح حمیدزیچ در 5 سال گذشته هیچگاه با نیکلاس زوله درباره آینده‌اش در بایرن صحبتی نداشته است.

همچنین توماس مولر و روبرت لواندوفسکی نیز از اینکه باشگاه برای مدت طولانی به منظور تمدید قرارداد با آن‌ها صحبتی نداشته است، ناراضی هستند. در میان مدیران نیز، باشگاه از تلاش‌های دیر هنگام و ناموفق حسن صالح حمیدزیچ برای جذب بازیکنانی که با دیگر باشگاه‌‌ها به توافق رسیده بودند مانند نیکو اشلوتربک و آنتونیو رودیگر، ناراضی هستند. چنین اتفاقاتی در زمان حضور اولی هونس و کارل هاینتس رومنیگه در بایرن رخ نمی‌دادند. در زمان حضور این دو در بایرن مونیخ، باشگاه همیشه از بستن قرارداد‌هایی زود هنگام برای جلوگیری از مداخله دیگر باشگاه‌ها، مطمئن بودند.

گفته می‌شود که نام مکس ابرل برای پست مدیریت ورزشی، در درون باشگاه مورد بحث قرار گرفته است. اولی هونس پیش از انتخاب حسن صالح حمیدزیچ، به ابرل علاقه داشت. با این حال، تاکنون هیچ تماسی با مدیر ورزشی سابق بروسیا مونشن گلادباخ، برقرار نشده است. همچنین دفاع مکرر اولی هونس از حسن صالح حمیدزیچ در برابر انتقاد، یک رویکرد از سوی او برای حفظ دست راست خود در راس باشگاه است.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.