به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس معقتد است که ادین ترزیچ با دورتموند، می‌تواند برای بایرن مونیخ دردسر ساز شود.

تصمیم سران بروسیا دورتموند برای اخراج مارکو روزه، بسیار غیر منتظره و شوکه کننده بود. با این حال به نظر می‌رسد که زنبور‌ها قصد دارند تا ادین ترزیچ را دوباره به عنوان مربی خود بر گزینند.

حال لوتار ماتئوس تصمیم مدیران دورتموند برای اخراج روزه را قابل درک دانسته است و در عین حال اعتقاد دارد دورتموند با ادین ترزیچ می‌تواند بایرن مونیخ را به چالش بکشاند.

 

لوتار مائوس کارشناس اسکای آلمان در مصاحبه‌ای در مورد اخراج مارکو روزه از دورتموند، گفت:
 این کمی غافلگیر کننده بود، اما قابل درک بود. زیرا دورتموند تا رسیدن به اهدافش فاصله زیادی داشت. اگر نتایج به شکل دیگری می‌بودند، تصمیم متفاوتی نسبت به مارکو روزه گرفته می‌شد. عملکرد دورتموند در زمین با توجه به پتانسیل‌هایش، همیشه خوب نبود. مجموعه شکست‌ها، ناامیدی‌ها و به خصوص بازی‌های ضعیفی که دورتموند آن هم در برخی از بازی‌های خانگی از خود ارائه داد، بسیار زیاد بودند. به همین خاطر برای من قابل درک است که آن‌ها چرا تصمیم گرفتند تا از نو شروع کنند.

او با استقبال خوبی از سوی تیم و هواداران مواجه شده است. او همچنین چند ماه آینده شاید هم چند سال آینده، از اعتماد مدیران دورتموند برخوردار خواهد بود. او شناخت خوبی نسبت به باشگاه دارد. سال آینده او تیم خوبی در اختیار خواهد داشت و آن‌ها می‌توانند بایرن مونیخ را به چالش بکشانند.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس مارکو روزه ادین ترزیچ بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.