به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بدترین خرید تاریخ بایرن بالاخره مونیخ را ترک و به تیم دیگری خواهد رفت.

جان فیته آرپ را می توان شاید بدترین خرید تاریخ بایرن دانست. در تابستان سال 2019، بایرن با مبلغی در حدود 2.5 میلیون فیته آرپ 19 ساله را از هامبورگ خریداری کرد.

آرپ قرار بود آینده خط تهاجمی بایرن را تشکیل دهد. او در پیش فصل هم عملکرد خوبی داشت و در آئودی کاپ برابر تاتنهام در فینال نیز گلزنی کرد. اما فصل برای او مورد انتظار پیش نرفت.

عملکرد ضعیف کواچ باعث شد تا با افزایش فشار بر روی تیم، شانسی برای میدان دادن به جوانان پیش نیاید. همچنین آرپ نیز در پاییز همان سال دچار شکستگی استخوان پا شد و نزدیک به 3 ماه از میادین به دور ماند.

سپس جاشوا زیرکزی به تیم اول ملحق شد و آرپ مجبور شد به تیم رزورهای بایرن در دسته 3 برود، اما تنها 8 گل در یک و نیم سال حضورش در آن تیم به ثمر رساند. آرپ که بصورت قرضی به هالشتین کیل رفت تنها 2 گل در آنجا به ثمر رساند تا عملکرد فاجعه بار خود را تکمیل کند.

اما آنچه در مورد این بازیکن جالب است، حقوق سالیان اوست. آرپ به ازای هر فصل 5 میلیون یورو حقوق می گیرد که بیشتر از بسیاری از بازیکنان دیگر است. میتوان گفت بایرن حدود 27.5 میلیون پول در این مدت به آرپ پرداخت کرده ، آن هم بدون بازده.

قرار است این بازیکن با دریافت مبلغی قراردادش با بایرن را فسخ و در کیل ماندگار شود.

منبع
برچسب ها: یان فیته آرپ هولشتاین کیل نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.