به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ برای خرید سادیو مانه با مبلغ 32 میلیون یورو به علاوه 9 میلیون یورو پاداش با لیورپول به توافق رسید.

همانطور که دقایقی قبل مشخص شد، بایرن مونیخ برای خرید سادیو مانه با لیورپول به توافق رسید. به گزارش پل جویس، خبرنگار نزدیک به لیورپول، بر اساس توافق دو باشگاه بایرن مونیخ 27.5 میلیون پوند (32 میلیون یورو) به باشگاه انگلیسی می پردازد و 7.6 میلیون پوند نیز به عنوان پاداش در معامله گنجانده شده است. 5 میلیون پوند از این بندهای پاداش مربوط به تعداد بازی های مانه در پیراهن تیم جدیدش و 2.6 میلیون یورو دیگر نیز مربوط به دستاوردهای فردی و تیمی خواهد بود. این یعنی باشگاه آلمانی حداکثر 35.1 میلیون پوند (41 میلیون یورو) برای وینگر سنگالی می پردازد.

کریستین فالک، خبرنگار نزدیک به بایرن مونیخ نیز ضمن تایید مبلغ پایه 32 میلیون یورو گزارش داد 6 میلیون یورو از 9 میلیون یورو پاداش گنجانده شده در معامله قابل دستیابی است اما دستیابی به 3 میلیون یوروی دیگر دشوار خواهد بود (توپ طلا ، قهرمانی در لیگ قهرمانان).

منبع
برچسب ها: سادیو مانه لیورپول نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Farzad1993 0 جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱
یه خبر خوشحال کننده بلاخره به دستمون رسید ممنون از تو عمو حسن و عمو الیورکان بلاخره پس از این هم کش و قوص کاره خودتون رو به نحو احسن انجام دادید...تبریک به هوارادان باریرن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.