به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گلر جوان بایرن از ینس لمان بعنوان الگوی خودش نام برد.

الکساندر نوبل که بصورت قرضی در موناکو حضور دارد در مورد گلر مورد علاقه اش در سنین کودکی گفت:"در گذشته، من همیشه ینس لمان را دوست داشتم که مانند من در شالکه و سپس در دورتموند و آرسنال بازی کرد. وقتی در 18 سالگی به شالکه رفتم، رالف فارمن در دروازه بود. او دروازه بان بسیار خوبی است که به من کمک زیادی کرد تا یاد بگیرم و پیشرفت کنم. او با سبک و شیوه تمرین روزانه‌اش بسیار به من الهام بخشید. الیور کان؟ برای به یاد آوردن او بسیار کوچک بودم اما باید بگویم که بیش از همه طرفدار پر و پا قرص ینس لمان بودم."

نوبل در مورد بهترین گلر های فعلی دنیا هم گفت:"در بازی با پا، من فکر می کنم بهترین بازیکن مارک آندره تراشتگن است. در بازی خوانی، مانوئل نویر واضحا قوی ترین است. تیبو کورتوا نیز در درون دروازه خود بسیار خوب است."

نوبل که فصل گذشته عملکرد خوبی در موناکو داشت از آرزویش برای پوشیدن تیم ملی هم گفت:"رویای هر بچه ای این است که روزی برای تیم ملی بازی کند. این اتفاق چیزی بسیار متفاوت از حضور در یک باشگاه است. بنابراین، بخشی از رویای من هم این است که برای آلمان بازی کنم. دروازه بانی جایگاه بسیار ویژه ای در آلمان دارد. حتی در مراکز آموزشی باشگاه ها مربیان تخصصی برای دروازه بان ها وجود دارد. سطح آموزشی بسیار خوب است. و این درست است که همیشه برای آلمان مهم بوده که دروازه بان های بسیار خوبی داشته باشد."

منبع
برچسب ها: الکساندر نوبل الیور کان ینس لمن
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.