به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در تلاش است کنراد لایمر را به خط هافبک خود اضافه کند.

بایرن مونیخ می‌خواهد انتظارات یولیان ناگلزمان را برآورده کند و مدیران باواریایی‌ها در تلاش برای نهایی کردن چهارمین خرید تابستانی هستند.

بایرن مونیخ تاکنون از دو خرید خود رونمایی کرده است؛ نصیر مزروعی و رایان خرافنبرخ، رسما بایرنی شده‌اند. روز جمعه نیز بایرن مونیخ برای خرید سادیو مانه با لیورپول به توافق نهایی رسید تا این ستاره سنگالی، سومین خرید تابستانی بایرنی‌ها باشد.

فابریتزیو رومانو گزارش داده بایرن مونیخ سخت تلاش است تا یک خرید دیگر در بازار تابستانی 2022 داشته باشد. یولیان ناگلزمان طرفدار پروپاقرص کنراد لایمر، هافبک دفاعی اتریشی باشگاه لایپزیش است. حسن صالح حمیدزیچ می‌خواهد خواسته ناگلزمان را برآورده کند و در تلاش است لایمر 25 ساله را به بایرن بیاورد. لایپزیش ترجیح می‌دهد لایمر را به تیمی غیر آلمانی بفروشد اما بایرن مونیخ تسلیم نمی‌شود.

بیورن بزمر، مدیربرنامه‌های سادیو مانه که نقش مهمی در نهایی شدن انتقال او به بایرن مونیخ داشت، مدیربرنامه‌های کنراد لایمر هم هست و رابطه بسیار خوب بایرن مونیخ با این مدیربرنامه می‌تواند برگ برنده باواریایی‌ها برای متقاعد کردن بازیکن و باشگاه لایپزیش باشد. انتقال سادیو مانه به بایرن مونیخ، می‌تواند در پیوستن کنراد لایمر به این باشگاه نیز موثر باشد.

منبع
برچسب ها: سادیو مانه لیورپول کنراد لایمر لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.