به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن با انتقال لارس لوکاس مای، مدافع میانی 22 ساله به باشگاه لوگانو سوئیس موافقت کرد.

حسن : "لارس لوکاس در سن 14 سالگی به اف سی بایرن پیوست و نمونه خوبی از پیشرفت عالی جوانان در آکادمی ما است. او دو سال تجربه در تیم اصلی ما به دست آورد. او ویژگی های خود را در لیگ برتر سوئیس نشان خواهد داد.هدف ما همیشه این است که یک برنامه حرفه ای مناسب برای بازیکنان جوان خود طراحی کنیم. ما با لارس لوکاس در انجام این کار موفق بوده ایم . ما برای او بهترین ها و موفقیت های فراوان آرزو می کنیم."

مای در سال 2014 از درسدن به بایرن پیوست و در تمامی رده های جوانان باشگاه حضور داشت. او در سال 2017 با تیم زیر 17 سال قهرمانی B-Junior آلمان را به دست آورد. با تیم رزرو اف سی بایرندر سال 2019 به لیگ دسته سوم صعود کرد، جایی که تیم در اولین حضورش قهرمان لیگ شد. مای در فصل 2017/18 دو بار برای تیم اصلی در بوندسلیگا بازی کرد و از این طریق در موفقیت قهرمانی نقش داشت. این مدافع میانی در فصل 2019/20 نیز در ترکیب اصلی تیم قرار داشت که در پایان بایرن دومین سه گانه تاریخ باشگاه را به دست آورد. سال بعد، مای به صورت قرضی به باشگاه دارمشتات در لیگ 2 رفت و فصل به صورت قرضی برای وردربرمن بازی کرد، که با صعود به بوندسلیگا برای باشگاه شمالی به پایان رسید.

منبع
برچسب ها: لارس لوکاس مای لوگانو نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.