به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بازیکن سابق لیورپول معقد است که مانه با رفتن به لیگ آلمان وقت خود را هدر می دهد.

باواریایی ها با تایید مدیر ورزشی شان موفق به جذب ستاره سنگالی لیورپول شده اند و او از فصل بعد در بوندس لیگا توپ خواهد زد.

اما دین ساندرز ستاره سابق لیورپول معتقد است که حضور در بایرن کمکی به مانه نخواهد کرد:"این صحبت ها در مورد بایرن نیست .آن ها باشگاه بزرگی هستند، اما لیگ آلمان برای مانه یک چالش محسوب نمی شود. او گلزنی خواهد کرد. آنها هر هفته 5-0 پیروز می شوند. فقط یک تیم می تواند قهرمان لیگ شود. این اسمش چالش نیست. او روی صندلی راحتی خود می‌نشیند، سیگار روشن می‌کند، با دنده سه برای بایرن بازی می‌کند و بهترین سال های زندگی‌اش را به عنوان یک فوتبالیست خراب می‌کند.در پایان دوران حرفه‌ای‌اش، در کلکسیون جام‌هایش ، مدال قهرمانی بوندس لیگا در عقب خواهد بود. من نمی توانم باور کنم که او لیورپول را ترک می کند، نمی دانم چرا به این مرحله رسیده است.او 30 ساله است، من به تمام دوران حضورش در باشگاه فکر می کنم، شش ماه گذشته او بهترین فوتبال را بازی کرده است، او گاهی اوقات غیرقابل توقف بوده است. نمی‌توانم بفهمم که چرا می‌خواهد لیورپول را ترک کند، وقتی در بهترین دوران فوتبالیت در بهترین زوج تهاجمی حضور داری ، اینجا را رها می کنی و به بایرن می روی!."

منبع
برچسب ها: دین ساندرز سادیو مانه لیورپول نقل و انتقالات
دیدگاه ها
bAhA 0 یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳
زبون بسته ریاضیش ضعیفه!???? لیور تو ۱۰ ساله گذشته ۱ لیگ برتر داشته و ۱ uclو ۲ جام حذفی و ۲ جام اتحادیه. اگر بایرن آزادی مالی لیورپول رو داشت تو این ۱۰ سال ۳ برابر لیور تو همون انگلیس جام میگرفت
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.