به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر ورزشی بایرن مونیخ از ماجرایی که به جذب ستاره سنگالی لیورپول منتهی شد، پرده برداشت.

حسن صالح حمیدزیچ در مورذ جذب سادیو مانه توضیحاتی ارائه داده است.

به گزارش بیلد، سادیو مانه امروز رسما به عنوان بازیکن بایرن مونیخ به هواداران این تیم معرفی می شود.

 

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه جدید خود با کریستین فالک از پروژه جذب ستاره سنگالی صحبت کرد:

 با مدیر برنامه های سرژ گنابری در باغ نشسته بودیم؛ بتسمر و دلونگا. بر کسی پوشیده نبود که مذاکرات را برای تمدید قرارداد سرژ شروع کرده بودیم. همان جا بود که برای اولین بار نام سادیو مانه مطرح شد؛ بتسمر مدیر برنامه های او نیز به حساب می آید. وقتی صحبت می کردیم، با خودم گفتم که این انتقال شدنی است. از بتسمر پرسیدم که واقعا چه قدر برای جذب مانه شانس داریم. به محض این که شنیدم مانه پیشنهاد تمدیدی قرارداد لیورپول را رد کرده، به ماجرا علاقه مند شدم. دو روز بعد با یولیان ناگلزمان در پرواز مونیخ - لیورپول بودیم. برای من همه چیز از همان ابتدا مشخص بود چون می دانستم که جذب این بازیکن واقعا محتمل است، همچنین حاضر بودم شب و روز برای انجام شدن انتقال کار کنم. خود یولیان (ناگلزمان) هم از ابتدا موافق جذب مانه بود.

 

مدیر ورزشی بایرن مونیخ ادامه داد:

 سادیو در خانه اش از ما پذیرایی کرد، در حالی که شلوارک بر تن داشت و مشغول خوردن انبه بود. او به ما خوش‌آمد گفت و از آنجایی که یک زمان در سالزبورگ بازی می کرد، کمی هم آلمانی بلد بود. جو خوبی برقرار بود و از همان ابتدا حس خوبی میان هر دو طرف مذاکره وجود داشت. آن جلسه حدود 4 ساعت طول کشید، به او گفتم که همه در باشگاه کاملا با ایده جذبش و هماهنگی اش با سیستم کاملا موافق هستند. سادیو بایکنی نیست که تنها در گلزنی و خلق موقعیت خلاصه شود، او عطشی دارد که با توجه به شخصیتش کاملا برازنده بایرن مونیخ است. پس از ان نوبت به ناگلزمان رسید تا پروژه ما را برای او تشریح کند. خود سادیو خیلی زود متوجه شد که برای پروژه ما کاملا مناسب است. او سوالات زیادی از ما پرسید و مشخص شد که همه چیز راجع به بایرن مونیخ برایش جذابیت دارد. به نظرم بخش احساسی ماجرا رویش تاثیر گذاشت، تجربه ام به من می گوید بازیکنی که از همان ابتدا شیفته بایرن مونیخ شود، اوضاع برایش در باشگاه به خوبی پیش خواهد رفت.

 

حسن صالح حمیدزیچ از افزایش رقابت درون تیمی گفت:

 سادیو بازیکن بزرگی است که توانایی بازی در هر دو جناح و مرکز خط حمله را دارد. البته که او مهاجمی با خصوصیات لواندوفسکی و لوکا تونی نیست، اما توانایی بازی در بین خطوط را دارد و برای دیگر مهاجمان فضا می سازد. یولیان شخصا سبک بازی او را می پسندد. مذاکره با لیورپول؟ طی 6 سال حضور در آن باشگاه، سادیو و مدیربرنامه هایش همیشه رفتار خوب و منصفانه ای با سران تیم داشتند. همین شد که مسئولان لیورپول راضی به مذاکره و نهایی شدن قراردادن شدند. اشتیاق خود سادیو برای حضور در بایرن مونیخ هم به شدت کمک کرد. مانه را جذب کردیم تا رقابت درون تیم را افزایش دهیم. حذفی که مقابل ویارئال تجربه کردیم به هیچ وجه برای ما خوشایند نبود، به همین دلیل مصمم بودیم تا رقابت برای کسب جایگاه در تیم را بالا ببریم. وقتی در اندیشه جذب مانه بودیم، به فکر جدایی دیگر بازیکنان نبودیم.

 

صالح حمیدزیچ در مورد وضعیت دیگر مهره های خط حمله توضیح داد:

 تاثیر ورود او روی تمدید قرارداد گنابری؟ هیچ ارتباطی ندارد. ما همچنان می خواهیم با سرژ برای تمدید قرارداد مذاکره کنیم. گنابری بازیکن ملی پوشی است که با برنامه های تیم ما به شدت همخوانی دارد. نمی خواهیم بدون جلب رضایت او برای تمدید قرارداد، وارد فصل جدید شویم. البته که هیچ فشاری در کار نخواهد بود. اما برنامه باشگاه مشخص است، برای بازیکنی که نخواهد قراردادش را تمدید کند، بهترین راه حل ممکن را برای هر دو طرف پیدا می کنیم. آینده خط حمله بایرن مونیخ بدون لواندوفسکی؟ روبرت تا سال 2023 با ما قرارداد دارد. پیشنهاد 50 میلیون یورویی بارسلونا؟ درگیر آن نیستیم، انتظار دارم روبرت را 12 جولای (روز شروع تمرینات فصل جدید) در زبنر اشتراسه (زمین تمرین بایرن مونیخ) ببینم.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.