به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سادیو مانه پس از پیوستن به بایرن مونیخ، در کنفرانس خبری شرکت کرد.

 

سادیو مانه، مهاجم سنگالی جدید بایرن مونیخ، پس از انتقالی شگفت انگیز به این تیم در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

 خوش‌آمدید. به انگلیسی جواب خواهم داد و احتمالا سه ماه دیگر طول می‌کشد تا بتوانم به طور کامل آلمانی را بدون اشتباه صحبت کنم. وقتی بایرن علاقه نشان داد، با مدیربرنامه‌ام صحبت کردم. همیشه فکر می‌کردم که بایرن باشگاه مناسبی برای من است. اینجا هستم تا به آن‌ها کمک کنم تا برنده عناوین بیشتری شوند.

 

ناگلزمن

 ما با یکدیگر ملاقات و صحبت کردیم. آشنایی با او و پروژه‌ی تیم بسیار مهم بود. حسن هم آنجا بود. وقتی‌که ایده‌هایشان را برای من توضیح دادند، مجذوب شدم. نیازی نبود دو بار فکر کنم، تقرییا بلافاصله پیشنهاد را قبول کردم، این باشگاه مناسبی برای من است.
   پیش از این هم در باشگاه بزرگی بودم و موفقیت های بزرگی باهم داشتیم. همیشه بوندسلیگا و بازی‌های بایرن در لیگ قهرمانان را تماشا می‌کردم. بایرن یکی از بهترین باشگاه‌های جهان است. به پروژه‌ی این تیم اعتقاد دارم. می‌توانیم برای قهرمانی در همه جام‌ها بجنگیم.

 

پست بازی

 فکر می‌کنم کسی که می‌تواند بهترین پاسخ را بدهد اینجا نشسته (با خنده و اشاره به ناگلزمن). من بازیکنی‌ام که می‌توانم در سه یا چهار پست بازی کنم. همین که مربی من را در دروازه یا دفاع قرار ندهد باعث خوشحالی من است!

 

تبدیل به سوپر استار شدن

 معتقدم که تیم مهم‌ترین چیز است. همیشه سعی می‌کنم به تیم کمک کنم. برای همین اینجا هستم و این مهم‌ترین چیز است.

 

 صحبت با کلوپ درباره انتقال به آلمان

  او مربی بزرگی است و ما رابطه‌ی بسیار خوبی داریم. اما من بازی‌های زیادی از بوندسلیگا می‌دیدم، خصوصا در زمان حضورم در سالزبورگ. بنابراین خودم به خوبی آلمان و بوندسلیگا را می‌شناسم.

 

شماره پیراهن

 هنوز در این مورد صحبتی نکردیم اما شماره‌های زیبای زیادی وجود دارند. هروقت زمانش برسد تصمیم‌گیری می‌کنم. این در حال حاضر چیزی نیست که برایم اهمیت داشته باشد.

 

معنای این انتقال برای سنگال

  به‌عنوان یک بازیکن، شما همیشه نماینده‌ی کشورتان هستید. ما سنگالی‌ها همیشه تلاش می‌کنیم به بهترین شکل ممکن نماینده‌ی رنگ‌های پرچم‌مان باشیم. البته که دوست دارم که همه مردم کشورم احساس افتخار کنند.

 

خوش‌آمدگویی توماس مولر

  توماس مولر به‌نظر انسان جالبی می‌آید، حتی با وجود اینکه تا به‌حال او را نمی‌شناسم. بی‌صبرانه منتظر ورود به تیم و شناخت همه هستم.

 

دلیل انتخاب بایرن مونیخ

 وقتی بایرن به من علاقه نشان داد، با آنها صحبت کردم و آنقدر مجذوب این پروژه شدم که نیازی به فکر کردن نداشتم. پیشنهادهای دیگری هم داشتم، اما بایرن را انتخاب کردم زیرا آنها باشگاه درستی هستند.

 

صحبت با بونا سار درباره انتقال به بایرن

 بله، قبلا با بونا صحبت کرده ام. او از پیوستن من به بایرن بسیار خوشحال بود.

 

جایزه بهترین بازیکن سال آفریقا در آینده

 اینها جوایز  فردی هستند. این ها ثمره تلاش شماست. من هیجان زده هستم که ببینم نتیجه آن چه می‌شود. چنین جوایزی همیشه انگیزه بخش هستند، من اصلا نمی خواهم آن را کمرنگ جلوه دهم.

 

راز به ندرت مصدوم شدن

  این کمی شانس می خواهد، اما من از بدنم مراقبت می کنم و روی خودم کار می کنم. من زندگی ام را وقف فوتبال کرده ام!

منبع
برچسب ها: سادیو مانه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.