به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یواخیم لوو می‌گوید زوج دفاعی ژروم بواتنگ و متس هوملس برای بازی در تیم ملی آلمان به اندازه‌ی کافی خوب نیستند.

ژروم بواتنگ و متس هوملس مدافعین بایرن مونیخ در هفته‌های اخیر در ترکیب غول بزرگ فوتبال آلمان نمایش‌های خوبی نداشته‌اند و حالا یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان می‌گوید این دو مدافع آلمانی در حال حاضر با استانداردهای او تطابق ندارند و برای بازی در مانشافت به اندازه‌ی کافی خوب نیستند.

 

بواتنگ در فصل جاری تنها 10 بار برای بایرن به میدان رفته و تعداد بازی‌های هوملس برای سرخپوشان باواریا تنها 7 بازی بوده. لوو سرمربی مانشافت با شرکت در برنامه‌ی تلویزیونی اشپورت‌اشتودیو با اشاره به اینکه در حال حاضر تضمینی برای دعوت بواتنگ و هوملس به تیم ملی وجود ندارد گفت:" آنها در آخرین بازی‌هایی که برای بایرن انجام دادند نشان دادند به اندازه‌ی کافی آماده نیستند".

 

 

 

لوو در مورد بواتنگ گفت نمی‌تواند درباره‌ی احتمال دعوت دوباره‌ی او به تیم ملی نظر قطعی بدهد و اضافه کرد:" باید ببینیم چه پیش می‌آید. من نمی‌دانم تا سه یا چهار ماه آینده چه اتفاقاتی می‌افتد. در نهایت چیزی که برای ما مهم است عملکرد است. من برنامه‌هایم را با استفاده از بازیکنانی طراحی می‌کنم که در حال حاضر خوب هستند".

 

لوو و هوملس هم سابقه‌ی تنش دارند و دفاع وسط بایرن و تیم ملی آلمان در جریان جام جهانی 2018 به صورت علنی از تاکتیک‌های سرمربی مانشافت انتقاد کرده و خشم او را برانگیخته بود.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو ژروم بواتنگ متس هوملس تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
Great Kahn 0 دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰
ببینید چقدر سوتی دادند که حتی لو هم که هیچ وقت از هیچ بازیکنی دست نمیکشه میگه فعلا نمیخوامشون
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.