بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
لواندوفسکی به ژاوی؛ دیوانه بارسلونا هستم

لواندوفسکی به ژاوی؛ دیوانه بارسلونا هستم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره لهستانی بی تاب انتقال به بارسلوناست و این را به ژاوی، سرمربی آبی اناری ها نیز گفته است.

اخبار حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا صبح روز چهارشنبه پیشنهاد جدیدی برای جذب رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ به مدیران این باشگاه ارائه کرده و امیدوار بود این بار این انتقال فرسایشی نهایی شود. پیشنهاد بارسلونا برای جذب لواندوفسکی به 40 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون پاداش افزایش پیدا کرده، اما بایرن مونیخ رقمی فراتر از این ارقام برای فروش فوق ستاره لهستانی خود درخواست کرده است.


امروز رسانه های آلمانی خبر دادند که مدیران بایرن حتی جواب تماس های بارسا را نیز نمی دهند و اصرار دارند که ستاره لهستانی فروشی نیست. اولی هوینس، رئیس افتخاری بایرن مونیخ اخیرا گفته بود که بارسا بهتر است پیشنهاداتش را برای خودش نگه دارد این در حالی است که لواندوفسکی همچنان روی موضع قبلی خود ایستاده و تاکید دارد که در تمرینات پیش فصل حاضر نخواهد شد. او به بارسلونا اطلاع داده است که برای جلوگیری از هر گونه تنش بیشتر، تا 10 روز دیگر کار انتقال او را نهایی کنند اما بایرن حاضر به عقب نشینی نیست.


لواندوفسکی این روزها تعطیلات تابستانی را در اسپانیا سپری می کند و در جزیره ایبیزا با ژاوی ملاقاتی نیز داشت. چهارشنبه شب تصاویری از ورود همزمان لوا و ژاوی به یک رستوران منتشر شده بود که نشان می داد این دو در آن محل قرار ملاقاتی داشتند.

منبع