به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در حالیکه بارسلونا سومین پیشنهادش را برای جذب مهاجم لهستانی بایرن ارائه کرده است، جدیدترین گزارش ها حاکی از این است که سران باواریایی باز هم مبلغ مدنظرشان را افزایش داده اند.

بارسلونا پس از ارائه دو پیشنهاد 30 و 35 میلیونی که مورد موافقت بایرن قرار نگرفت، اخیرا پیشنهادی 40 میلیونی + 5 میلیون آپشن را به بایرن ارائه داده اند که بسیار نزدیک به مبلغ مدنظر اولیه بایرن(50 میلیون) می باشد.

اما ESPN گزارش کرده که بایرنی ها بازهم خواسته خود را بالاتر برده اند.در این گزارش آمده که بایرن برای انتقال بازیکن 33 ساله خود 75 میلیون یورو درخواست کرده است، در حالی که بارسا حاضر نیست بیش از 40 میلیون یورو برای لواندوفسکی پرداخت کند.

گفته می شود بایرن با آگاهی از وضعیت مالی جدید بارسا و نیز شایعه پرداخت 65 میلیون یورو توسط منچستریونایتد برای فرنکی دی یونگ، تصمیم گرفته ستاره تیمش را رزانتر نفروشد.

از سویی دیگر بیلد هم مدعی شده که احتمالا در روزهای آینده جلساتی در داخل باشگاه بر روی پیشنهاد 45 میلیونی بارسلونا انجام خواهد شد. گفتنیست در روزها و هفته های گذشته، رئیس، نائب رئیس و مدیر ورزشی بایرن همگی تاکید کرده اند که لوا فصل بعد را نیز در مونیخ خواهد ماند.

طبق اعلام برنامه پیش فصل بایرن، قرار است تا روز 12 جولای، تمامی بازیکنان ملی پوش نظیر لواندوفسکی به کمپ تمرینی مراجعه کنند. در این بین شایعاتی مبنی بر سرکشی لوا و عدم حضور در تاریخ یاد شده هم وجود دارد.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.