به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در بارسلونا گلایه‌هایی وجود دارد که سران بایرن مونیخ به تماس‌های تلفنی متئو آلمانی پاسخ نمی‌دهند.

به نظر نمی‌رسد که در حال حاضر در مذاکرات بین بایرن مونیخ و بارسلونا برای انتقال روبرت لواندوفسکی، جو خوبی وجود داشته باشد.

برای مثال باواریایی‌ها به تازگی در حالی به پیشنهاد سوم بارسلونا جواب منفی دادند که به دو پیشنهاد قبلی کاتالان‌ها اصلا پاسخی نداده بودند. سران بایرن مونیخ از جمله اولی هونس نیز بار‌ها در مورد علاقه بارسلونا به لواندوفسکی مصاحبه کردند. در طرف دیگر مدیران بارسلونا در مورد بازیکنی که همچنان با بایرن مونیخ قرارداد دارد، صحبت می‌کنند. اما روابط بد بین دو باشگاه تنها به این موارد خلاصه نمی‌شود.

حال به گزارش SZ، بین بارسلونا و بایرن مونیخ رابطه چندان خوبی برقرار نیست. در بارسلونا، از پاسخ ندادن به تماس‌های متئو آلمانی مدیر ورزشی باشگاه توسط مسئولان بایرن مونیخ، ناراضی هستند. علاوه بر این موارد، پینی زهوی مدیر برنامه‌های روبرت لواندوفسکی که می‌توانست به عنوان یک میانجی نقش خود را در این بین ایفا کند، رابطه‌اش با سران بایرن مونیخ کاملا قطع شده است. در این شرایط، بارسلونا مجبور شده تا پیشنهاد خود را با بوروفکس (سرویس پستی که در اسپانیا برای ارسال اسناد استفاده می‌شود) به مونیخ ارسال کند.

منبع
برچسب ها: متئو آلمانی روبرت لواندوفسکی بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.