بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ می گوید بایرن مونیخ همچنان با دو هافبک در مرکز بازی خواهد کرد و تیاگو هم می تواند در این پست به میدان برود.

بایرن مونیخ باید در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس برود.

به گزارش اسکای، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد.

“زیاد ترکیب تیم را تغییر نخواهیم داد. شاید اصلا تغییرش ندهیم. بازیکنانی که اخیرا در ترکیب اصلی تیم بوده اند کارشان را خیلی خوب انجام داده اند.
 

اخیرا خبرهایی منتشر شده که نشان می دهد پاوار از شرایطش در اشتوتگارت راضی نیست و احتمال دارد در نقل و انتقالات ژانویه به بایرن مونیخ بپیوندد. کواچ در مورد این شایعات اظهار داشت:

“من هنوز هم می گویم او بازیکن خیلی خوبی است اما در حال حاضر سه دفاع مرکزی داریم. منطقی نیست مدافع چهارم و پنجم را هم جذب کنیم. فکر نمی کنم در ژانویه او را جذب کنیم.
 

وی در ادامه افزود:

“می خواهیم همچنان با دو هافبک در وسط بازی کنیم. ولی لزوما همیشه این دو هافبک کیمیش و گورتسکا نخواهند بود. تیاگو هم برگشته است و می تواند در این پست خیلی خوب بازی کند.
 

کومان اخیرا به خاطر مصدومیت شدیدی که داشته در مورد احتمال بازنشستگی اش صحبت کرده است. از کواچ هم در این مورد سوال شد.

“هنوز با او صحبت نکرده ام. نمی دانم دقیقا منظورش همین بود یا نه. طبیعی است که اگر بازیکنی دوبار با چنین مصدومیت های سنگینی مواجه شود، به بازنشستگی هم فکر کند. ولی فکر نمی کنم که این مساله در مورد کومان هم صادق باشد. او جام های زیادی به دست خواهد آورد.

 

وی درباره شرایط رابرت لواندوفسکی گفت:

"از فرم اخیر او بسیار راضی هستم و حالا لواندوفسکی به نوعی تبدیل به نجات دهنده بایرن مونیخ شده است. لواندوفسکی در فصل جاری موفق به زدن 19 گل مهم برای بایرن شده و در شرایط خوبی به سر می برسد.

 

کواچ ادامه داد:

"آژاکس تیم خیلی خیلی باکیفیتی بوده و در شرایط خوبی به سر می برد. آژاکس یک نام شناخته شده در فوتبال در سراسر جهان است و من اطمینان دارم فردا شب یک بازی خوب در انتظار ما خواهد بود. ما می خواهیم در این دیدار پیروز شده و صدرنشینی خود را قطعی سازیم. هدف بایرن عدم تکرار اشتباهات بازی رفت است و ما علاقه ای نداریم دوباره انتقادات از ما آغاز شود. در حال حاضر شرایط بایرن مونیخ مساعد است و این بدان معناست که در دیدار مقابل آژاکس قرار نیست تغییرات زیادی در ترکیب بازیکنان حاصل شود.
 

کواچ در نهایت گفت:

“هدف ما این است که به رتبه اول در گروه مان برسیم. البته اگر دوم شویم هم جهان به پایان نمی رسد! فکر نمی کنم دوم شدن در گروه باعث شود دوباره رسانه ها از بحران در بایرن صحبت کنند.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ آژاکس لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.