بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
جانشین کالادزیچ از بایرن خواهد بود؟

جانشین کالادزیچ از بایرن خواهد بود؟

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آینده ساسا کالادزیچ در اشتوتگارت هنوز نامشخص است. در صورت جدایی این مهاجم، جانشین او می تواند از بایرن مونیخ بیاید.

به نظر اشتوتگارت در مورد انتقال جاشوا زیرکزی با بایرن صحبت کرده است. به گزارش اسکای، دیروز سه شنبه تماس تلفنی بین باشگاه ها صورت گرفت. اسکالی می گوید بایرن خواهان مبلغ 20 میلیون یورو برای انتقال است.  

زیرکزی اولین گزینه اشتوتگارت در صورت خروج ساشا کالایجیچ (25 ساله) از باشگاه است. این مهاجم بلند قامت تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است و  با باشگاه های متعددی در ارتباط است. این واقعیت که اشتوتگارت اکنون به طور خاص بر روی یک جانشین کار می کند نشان می دهد که خروج کالادزیچ در حال شکل گیری است. در سوی دیگر ه زیرکزی با وجود جدایی روبرت لواندوفسکی، شانس بالایی در بایرن برای بازی ندارد. این بازیکن 21 ساله هلندی فصل گذشته را به صورت قرضی در اندرلخت سپری کرد. او در بلژیک در 47 بازی 18 گل به ثمر رساند و 13 پاس گل نیز داد.

زیرکزی توانایی پیشرفت دارد و می تواند جایگزین مناسبی برای کالادزیچ باشد. اما حتی اگر فروش بازیکن اتریشی به اندازه ای نخواهد بود که رقم 20 میلیون یورو برای خرید را توجیه کند. مگر اینکه تغییر مهمی در طرف بایرن از نظر هزینه صورت بگیرد.

منبع