بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
وضعیت همچنان مبهم؛سانه در فصل مرگ و زندگی

وضعیت همچنان مبهم؛سانه در فصل مرگ و زندگی

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با شروع فصل جدید بار دیگر حواشی و گمانه زنی ها مختلفی پیرامون لروی سانه شکل گرفته است.

سانه فصل سوم حضورش در مونیخ را سپری می کند. این ملی پوش آلمانی فصل نخستش را ناامید کننده پشت سر گذاشت و در سال دوم تنها تا پیش از زمستان توانست عملکردی در خور داشته باشد.

اما در فصل جاری شرایط برای ستاره سابق من سیتی قطعا سخت تر خواهد بود. با جذب سادیومانه و نیز درخشش موسیالا، کار برای سانه برای حضور در ترکیب سخت تر شده است. این بازیکن در دو بازی ابتدایی فصل بعنوان یار تعویضی وارد میدان شد و حتی ثبت یک گل و دو پاس گل هم باعث نشده حواشی پیرامونش فروکش کند.

اسکای آلمان در گزارشی در همین رابطه مدعی شده که  بایرن در مجموع لروی سانه را جزو بازیکنان غیر قابل فروش نمی داند. این گزارش پس از خبر علاقمندی منچستر به جذب سانه مدعی شد که البته با واکنش حسن مدیر ورزشی بایرن همراه گردید:" این ها حقیقت ندارد. لروی بازیکن مهمی برای ما است، بنابراین اصلاً چیزی برای گفتن در این مورد وجود ندارد."

با این حال بسیاری واکنش حسن را حمایت معمول یک مدیر از بازیکن خود می دانند و معتقدند فصل جاری نقشی کلیدی در آینده سانه در بایرن ایفا می کند. سانه در فصل "همه یا هیچ" خود قرار دارد و اگر نتواند نظر مثبت باشگاه را جذب کند ممکن است بایرن بدنبال فروش او باشد و در این زمینه گفته می شود گزینه هایی نیز در نظر گرفته شده است.

به گفته بیلد، بایرن کریستوفر انکونکو را گزینه ای مناسب می داند و تحت شرایطی برای جذب او در تابستان آینده اقدام خواهد کرد. در کنار احتمال جذب هری کین و وضعیت رشد ماتیس تل، عملکرد سانه نقشی کلیدی در تصمیم باشگاه دارد و ملی پوش آلمانی  اگر نتواند موقعیت مناسبش را در تیم به دست آورد یا فصلی قوی داشته باشد، ممکن است برای جذب انکونکو به فروش برسد.

با این حال اخبار خوبی هم وجود دارد. طبق گزارش بیلد کادر فنی بایرن و البته تیم ملی آلمان در روزهای  گذشته متوجه تغییر نگرش و زبان بدن لروی سانه شده اند. سانه بسیار با انگیزه به نظر می‌رسد و با وجود نیمکت نشینی، در تمرینات شور و اشتیاق کافی را نشان می‌دهد.

منبع