بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بنجامین پاوار مدیران بایرن مونیخ را برای حفظ خود متقاعد کرده است

بنجامین پاوار مدیران بایرن مونیخ را برای حفظ خود متقاعد کرده است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامین پاوار مدت ها در لیست فروش بایرن مونیخ بود و به چلسی و منچستریونایتد پیشنهاد شده بود اما نمایش های اخیر او بایرن مونیخ را برای حفظ این مدافع فرانسوی متقاعد کرده است.

بنجامین پاوار سال 2019 با رقم 35 میلیون یورو از اشتوتگارت به بایرن مونیخ پیوست. گفته می شد پاوار در لیست فروش بایرن مونیخ قرار دارد اما حالا انگار ورق برای مدافع فرانسوی برگشته است.

به نقل از کیکر، بنجامین پاوار با نمایش های اخیرش موفق شده است نظر مثبت مدیران بایرن مونیخ را جلب کند و آن ها را برای حفظ خود در بایرن مونیخ متقاعد کرده است. دو سال از قرارداد پاوار با بایرن مونیخ باقی مانده است اما اسپورت 1 گزارش کرده بود که بنجامین پاوار از سوی بایرن مونیخ به دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی پیشنهاد شده است اما هیچ باشگاهی برای جذب پاوار از بایرن مونیخ وارد عمل نشد. یولیان ناگلزمان سرمربی بایرنی ها همیشه از حفظ پاوار در تیم اش استقبال کرده است و بنجامین را در هر دو بازی مهم خود در این فصل در برابر لایپزیش و آینتراخت فرانکفورت بازی داده است. نصیر مزروعی که به تازگی به صورت رایگان از آژاکس به بایرن مونیخ پیوسته است هنوز برای هماهنگی با بوندس لیگا و تیم جدید اش بایرن مونیخ به زمان نیاز دارد و به همین دلیل به نظر می رسد پاوار در این تیم باقی بماند و با توجه به درخشش اش در دو بازی قبلی، دست کم در بازی های ابتدایی فصل در ترکیب تیم قرار بگیرد. پاوار از زمان پیوستن اش به بایرن مونیخ تا به حال 121 بازی برای این تیم در تمامی رقابت ها انجام داده است.

منبع