بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
یولیان ناگلزمان: بازیکنان تازه وارد تا به طور کامل آماده نباشند، بازی نخواهند کرد

یولیان ناگلزمان: بازیکنان تازه وارد تا به طور کامل آماده نباشند، بازی نخواهند کرد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یولیان ناگلزمان قصد دارد از بازیکنان تا زمانی که به طور کامل آمادگی خود را به دست نیاوردند، استفاده نکند.

 یک‌شنبه در چارچوب هفته سوم بوندسلیگا، بوخوم میزبان بایرن مونیخ است.

بوخوم در بازی قبلی بین این دو تیم، موفق شد با پیروزی 4-2، شکست سنگینی را به بایرن مونیخ تحمیل کند. شکستی که به نظر نمی‌رسد که یولیان ناگلزمان آن را فراموش کرده باشد.

 

به نقل از سایت بایرن مونیخ، ناگلزمان درباره آخرین بازی بین دو تیم گفت:

 آن شکست هنوز در ذهن من است. باختن هیچوقت خوب نیست. این شکست را تا حدی خودمان به خودمان تحمیل کردیم. ما در ابتدا 1-0 از آن‌ها پیش افتادیم اما سپس همه چیز تغییر کرد. قطعا نمی‌خواهیم برای بار دوم نیز ببازیم.
به غیر از سادیو مانه، دیگر بازیکنان تازه وارد بایرن مونیخ در تابستان هنوز موفق نشدند جایگاه فیکس ترکیب بایرن را به دست بیاورند و تاکنون زمان بازی زیادی را دریافت نکردند. ناگلزمان در مورد این وضعیت، گفت:

  ما تیم بسیار خوبی دارم. می‌دانم نیمکت نشینی خرید‌های جدید باعث ایجاد برخی سوالات خواهد شد اما بایرن مونیخ همیشه باید به دنبال داشتن یک نیمکت با کیفیت باشد. مهم است همه بازیکنان آمادگی کامل داشته باشند. به خصوص قبل از بازی‌های حساسی که در پیش داریم. اما ما تازه در هفته سوم هستیم. حتی سادیو مانه نیز که عملکرد بسیار خوبی دارد، می‌گوید باید به شرایط جدیدش عادت کند. بازیکنان تازه وارد به زمان نیاز دارند و اولین مسئولیت من این است که به آن‌ها فرصت لازم برای رسیدن به آمادگی کامل را بدهم. من وظیفه محافظت از آن‌ها را به عهده دارم  تا وقتی به طور کامل آمادگی خود را به دست آوردند، از آن‌ها استفاده کنیم.


 ناگلزمان در مورد مصدومان بایرن مونیخ برای بازی مقابل بوخوم، گفت:

  وضعیت برخی بازیکنان‌مان هنوز مشخص نیست. رباط دست ماتیاس دلیخت پاره شده است. مچ سرژ گنابری نیز آسیب دیده و همچنین او در ناحیه اداکتور (کشاله ران) خود نیز مشکلاتی دارد. اوپامکانو نیز به استخوان نازک نی‌اش ضربه وارد شده است و هنوز نمی‌دانیم او می‌تواند بازی کند یا خیر. در حال حاضر، احتمال اینکه جمال موسیالا بتواند بازی کند بیش‌تر از بقیه است. او دچار کشیدگی کشاله ران شده است. او امروز بهتر بود اما در کل موضوع جدی نیست. با این حال ما باید مراقب باشیم. دو یا سه تغییر در ترکیب خود خواهیم داشت.

 

 ناگلزمان در مورد استفاده از گابریل ویدوویچ و پل وانر از استعداد‌های آکادمی بایرن مونیخ برای پر کردن جای خالی جمال موسیالا، گفت:

  ابتدا باید ببینیم آیا جمال همراه ما خواهد آمد یا خیر. گابریل ویدوویچ یکی از گزینه‌های ما است. اما او در لیگ منطقه‌ای عملکرد خوبی دارد و به خوبی تمرین می‌کند. او به جای آنکه در بوندسلیگا برای سه دقیقه بازی کند می‌تواند یک بازی کامل در تیم دوم داشته باشد و این برای او بهتر است. همین امر در مورد پل وانر نیز صدق می‌کند. اگر چند بازیکن را در اختیار نداشته باشیم، بعید نمی‌دانم یکی از این دو را با خود ببریم.

 

 ناگلزمان در مورد مصدومیت دلیخت گفت:

  او امروز (MRI) انجام خواهد داد و اگر به موقع دست خود را با آتل ببندد و دردی نداشته باشد، همراه با تیم سفر خواهد کرد. دوست دارم به او اجازه بازی بدهم اما مشخص شدن نتیجه آزمایشات، فعلا باید منتظر بمانیم. فردا در این‌باره تصمیم خواهیم گرفت.

 

 ناگلزمان در مورد شرایط موسیالا گفت:

  باید ببینیم فردا در چه وضعیتی قرار دارد. من می‌خواهم او را با خودم ببرم اما در چند هفته آینده ما بازی‌های مهمی در پیش داریم و نمی‌خواهیم برای مدت طولانی او را در اختیار نداشته باشیم.

 

 ناگلزمان در مورد مصدومیت دایو اوپامکانو گفت:

  او امروز تمرین کرد و مشکلی نداشت. به استخوان نازک نی‌اش ضربه‌ای وارد شده است. آزمایشاتی را آنجام دادیم اما موضوع جدی نبود. کمی ناخوشایند بود و احساس عجیبی داشت. او امروز به طور معمول حرکت می‌کرد. بنابراین فکر می‌کنم که می‌تواند بازی کند.

 

 ناگلزمان در مورد عملکرد لوکاس هرناندز در فصل جدید، گفت:

  هر دو مدافع میانی ما، پیشرفت زیادی داشته‌اند. لوکاس با دل و جان دفاع می‌کند و ترسی از وارد شدن به دوئل‌ها ندارد. من او را خیلی دوست دارم. او همیشه حال خوبی دارد. هرناندز یکی هیولای تکل زنی در زمین است و برای شروع بازی ما، پاس‌های اولیه خوبی می‌دهد. او اینکار را همراه با اوپامکانو به خوبی انجام می‌دهد. او واقعا پسر خوبی است.

 

 ناگلزمان در مورد بازی مقابل بوخوم گفت:

  آن‌ها در هر دو بار قبلی، شجاعانه مقابل ما بازی کردند. مانوئل ریمان توانایی ارسال توپ‌های بلند را دارد. او رتبه اول را از این نظر در دو بازی اول در اختیار دارد. اما آن‌ها روش‌های دیگری را مقابل ما به کار خواهند گرفت. کوین اشتوگر خرید بسیار خوبی برای آن‌ها بوده و عملکرد خوبی را تاکنون از خود ارائه داده است. به همین خاطر ما اکنون هم باید مواظب توپ‌های بلند و هم کوتاه باشیم. مشتقانه منتظر این بازی هستم و امیدوارم نتیجه‌ای متفاوت از فصل پیش، بگیریم.

 

 کینگزلی کومان به دلیل دریافت کارت قرمز در فصل گذشته در دو بازی ابتدایی بایرن مونیخ در بوندسلیگا حضور نداشت. ناگلزمان در مورد او گفت:

  او به خوبی با سبک بازی ما همخوانی دارد. اگر از کینگزلی بپرسید، او یک وینگر نیست. او همیشه می‌خواهد بیش‌تر در وسط زمین بازی کند اما این برای همه صدق می‌کند و از زمان جوانی‌شان به اینکار علاقه دارند. او توانایی بازی در پست‌های مختلفی را دارد. برای من مهم بود در این مدت که بازی نمی‌کند، چه عملکردی را در تمرینات از خود ارائه می‌دهد. او بازیکن فوق العاده‌ای است و نمی‌خواهیم او را از دست بدهیم. او قطعا یکی از گزینه‌های ما برای بازی یک‌شنبه خواهد بود.

 

 در روز‌های اخیر، اخباری پیرامون کریستیانو رونالدو و بروسیا دورتموند منتشر شدند. ناگلزمان در این‌باره گفت:

  این موضوع به من ربطی ندارد. او بازیکن خوبی است و در دوران حرفه‌ای خود گل‌های زیادی به ثمر رسانده است و به احتمال زیاد گل‌هایش، بیش‌تر هم خواهد شد. اما اینکه او به دورتموند برود یا خیر، تاثیری روی حس خوب من در زندگی‌ام نخواهد داشت.

منبع