بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
یادداشت؛ چهار مهره پیش‌بینی ناپذیر بایرن مونیخ!

یادداشت؛ چهار مهره پیش‌بینی ناپذیر بایرن مونیخ!

بایرن میتواند فصل جدید را دیدنی پشت سر بگذارد. تیم ناگلزمن ترکیب بی نظیر از بازیکن‌هایی دارد که به طرز غیر باوری پیش‌بینی ناپذیر هستند.
شاید نحوه بازی‌های اخیر بایرن را بتوان با بازی های کامپیوتری مقایسه کرد. جایی که ترکیب 4-4-2 با مهره‌های چینش شده به خوبی می توانند نقش‌های خود را بازی کنند.  ناگلزمن و تیمش بازی جذاب و البته ویران کننده را به نمایش گذاشته‌اند. دیدار های پرگل و مسلط، بایرن در سه بازی اخیر خود 13 گل زده و به خوبی خروج روبرت لواندوفسکی را جبران کرده است. 

اما در ترکیب بایرن می توان 4 بازیکن را انتخاب کرد که قدرت محرکه تاکتیک ترسناک باواریایی ها هستند.


ناگلزمن، درباره شروع فوق العاده تیمش می گوید:

 در ابتدای فصل سه حریف خوب داشتیم و توانستیم هر سه را شکست دهیم، بنابراین از این موضوع بسیار خوشحالیم

او اضافه می کند:

دفاع در برابر چهار بازیکن ما در یک ردیف تهاجمی چندان آسان نیست، زیرا آنها در دریبل زدن و یافتن فضاهای آزاد بسیار درخشان هستند؛ آنها انرژی فوق‌العاده‌ای دارند

پیشتاز از نظر تعداد، موسیالا  ملی پوش 19 ساله آلمانی بوده است که تا به امروز در سه بازی بایرن، 4 بار گلزنی کرده و یک پاس گل نیز داده است. بازیکن سابق جوانان چلسی در خط هجومی بایر برجسته است. او در حال حاضر در فصل چهارم خود با تیم بزرگسال بایرن، چشم انداز بهترین گلزن فعلی بوندسلیگا برای فصل پیش رو را دارد. این همان شروعی بود که من هدفش را داشتم زدن گل های بیشتر و کارآمدتر بودن در تیمم

حسن صالح حمیدزیچ، در مورد نوجوان فوق العاده با استعداد بایرن: 

این خیلی خوب است که او  به راه خود ادامه می دهد، چگونه در فضاهای تنگ می پیچد و می چرخد و موفق بیرون می آید

افزایش تعداد مهره‌های هجومی از زمان جدایی لواندوفسکی، حرکت و تعامل سریع بین مهاجم‌ جدید بایرن یک منظره قابل مشاهده است. تفاهم بین هر چهار بازیکن آنقدر سریع توسعه یافته است که به نظر می رسد که سادیه مانه تازه وارد سال ها در بایرن مونیخ بازی می‌کرده است. بازیکن سال آفریقا و نامزد توپ طلا دو گل زد و در حال حاضر به یکی از محبوب ترین بازیکن‌ها در آلیانز آرنا تبدیل شده است.


دارنده رکورد پاس گل فصل پیش دومین پاس گل بایرن را در پیروزی هفته گذشته برابر وولفسبورگ به ثبت کرد. توماس مولر، بازیکنی که به ندرت با اخم دیده ‌می‌شود. او حتی پس از سوت پایان آخر هفته گذشته، می گوید: "من مشتاقانه منتظر هفته بعدی تمرین هستم!".

موسیالا در مورد شروع برق‌آسای بایرن می گوید: ما در خط حمله انعطاف پذیر هستیم، حرکت می کنیم، توپ را لمس می کنیم و در عمق می دویم.

بایرن که سه بازی  خود ترکیب اصلی یکسانی را داشته است موضوعی که می تواند به ثبات این تیم کمک کند. موسیالا می گوید: احساس می‌کنم که ما فوتبال شگفت‌انگیزی بازی می‌کنیم و همه در حال حاضر در جریان خوبی هستیم. موقعیت را به خوبی ایجاد می کنیم و وقتی اینطور بازی می‌کنیم، کار  برای همه آسان‌تر است

گنابری که در سه بازی دو گل به ثمر رسانده و دو پاس گل نیز داده است، معتقد است که شرایط بهتر خواهد شد او می گوید: داشتن فضایی در وسط  و جلوی دروازه برایش مناسب تر است.


بر اساس مقاله سایت رسمی بوندسلیگا

منبع