بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر اجرایی باواریایی ها اذعان کرد که در دورتموند مردم بیشتر از بایرن مونیخ صبر دارند.

در چارچوب بوندس لیگا، تیم های آینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی 3-0 باواریایی ها خاتمه یافت.

در مصاحبه با اسکای آلمان، کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است، در خصوص این پیروزی بیان کرد:

    اکنون تیم و نیکو مجددا در کنار یکدیگر مانند یک واحد متحد عمل می کنند. واضح بود که در این خصوص مشکلاتی وجود دارد ولی بازیکنان مجددا در کنار مربی خود می خواهند به موفقیت باشگاه کمک کنند.

وی در مورد فاصله بایرن مونیخ با دورتموند در بوندس لیگا افزود:

    ما با این تغییر و تحولات کنار خواهیم آمد و بایرن مونیخ مانند گذشته مجددا خواهد درخشید. برای دورتموند احترام زیادی قائلم و آنها سالهاست کار خود را خوب انجام می دهند. فلسفه دورتموند متفاوت با بایرن منیخ است. آنها به جوانان اهمیت زیادی می دهند و در آنجا مردم صبورتر از بایرن مونیخ هستند.

رومنیگه در مورد نقل و انتقالات تیمش اضافه کرد:

    در مورد آینده نگران نیستم. اکنون ما فاز اول را داریم و فاز دوم نیز در تابستان آینده اجرا خواهد شد. حسن صالح حمیدزیچ و تیمش در حال بررسی بازیکنان و نشان دادن علاقه به آنها هستند. این کار آنهاست و در انجام آن خوب هستند. اینکه ما در زمستان یا تابستان کاری انجام می دهیم، هنوز تصمیمی قطعی در این خصوص گرفته نشده است. ما در حال حاضر کارمان را خوب انجام می دهیم و به هیچ وجه نگران آینده باشگاه نیستم.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.