بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
کنراد لایمر: لایپزیش مانع از انتقالم به بایرن مونیخ شد

کنراد لایمر: لایپزیش مانع از انتقالم به بایرن مونیخ شد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کنراد لایمر در مورد دلایل نپیوستنش به بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی صحبت کرده است.

بایرن مونیخ در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی به شدت به جذب کنراد لایمر از لایپزیش علاقه داشت اما گویا دو باشگاه نتوانستند با یکدیگر به توافق برسند.

 

حال کنراد لایمر در مصاحبه با شبکه (Talk im Hangar-7)، در مورد نپیوستنش به بایرن مونیخ در این تابستان صحبت کرده است. لایمر در این‌باره گفت:

 آماده بودم تا در تابستان قدمی بردارم، خیلی نزدیک به آن بودم اما لایپزیش اجازه‌اش را نداد. ولی از طرف دیگر، این نشان می‌دهد که من بازیکن مهمی هستم که چیز خوبی است. همچنین این موضوع دشوار هم هست زیرا شما به آن زیاد فکر می‌کنید اما من با آن کنار آمده‌ام. زندگی ادامه دارد.

 

لایمر در ادامه افزود: 

 یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا هر تابستان به سراغ شما نمی‌آید اما نمی‌توانید هر چیزی را تغییر دهید. اکنون ترجیح می‌دهم روی اینجا تمرکز کنم. اگر بخواهید بیش از حد به این موضوعات فکر کنید، باقی چیز‌ها را هم از دست خواهید داد. 

 

گفتنی است قرارداد کنراد لایمر تابستان سال آینده با لایپزیش به اتمام می‌رسد و این هافبک اتریشی می‌تواند در یک انتقال رایگان به باشگاه دیگر بپیوندد. 

منبع