بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بایرن مونیخ نگران وضعیت سرژ گنابری

بایرن مونیخ نگران وضعیت سرژ گنابری

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در بایرن مونیخ انتظار دارند که سرژ گنابری، عملکرد به مراتب بهتری را از خود ارائه دهد.

در این مدت سرژ گنابری عملکرد چندان خوبی را از خود به نمایش نگذاشته است. هر چند گهگاهی به صورت مقطعی نمایش‌های خوبی را ارائه داده اما فرم او به صورت کلی برای مدیران بایرن مونیخ چندان رضایت بخش نیست.

به گزارش کری هاو از اشپورت آینتس، یکی از موضوعات مورد در بحث زابنر اشتغاسه (مقر باشگاه بایرن مونیخ) وضعیت و فرم فعلی سرژ گنابری است. هم یولیان ناگلزمان و هم مدیران باشگاه نگران عملکرد سینوسی این بازیکن هستند که در فصل‌های قبل نیز وجود داشته است. پس از ماه‌ها نا آرامی و بلاتکلیفی پیرامون قرارداد گنابری، او قرارداد پر درآمدی را تا سال 2026 با بایرن امضا کرد با هدف آنکه عملکرد با ثبات‌تری را از خود ارائه دهد.


مدیران بایرن مونیخ امیدوار بودند که پس از تمدید قرارداد گنابری، او به فرم خود در فصل سه گانه 20-2019 باز گردد. گنابری نه با ناگلزمان و نه با هم تیمی‌هایش مشکلی ندارد اما با این وجود، این موضوع که در بازی‌های مهمی مانند مونشن گلادباخ، اونیون برلین و اینتر زمان بازی کوتاهی را دریافت کرد، او را دلخور کرده است. مدیران در حال حاضر انتظار پیشرفت قابل توجهی در عملکرد بازیکنان دارند زیرا نه یولیان ناگلزمان بلکه آن‌ها را مقصر اصلی شرایط فعلی تیم می‌دانند. این موضوع برای بازیکنان قبل از رفتن به اردو تیم‌های ملی‌شان روشن شد. اکنون بازیکنانی مانند گنابری که در حال حاضر نیمکت نشین شده‌اند، زیر ذره بین باشگاه قرار دارند.

منبع