بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
حسن صالح حمیدزیچ: سادیو مانه به کمی زمان نیاز دارد تا به بوندسلیگا عادت کند

حسن صالح حمیدزیچ: سادیو مانه به کمی زمان نیاز دارد تا به بوندسلیگا عادت کند

مدیر ورزشی بایرن مونیخ از سادیو مانه مقابل انتقادات اخیر، دفاع کرده است

هر چند که سادیو مانه کار خود را در بایرن مونیخ طوفانی شروع کرد اما در هفته‌های اخیر در امر گلزنی ناکام بوده و عملکرد ضعیفی را از خود در مونیخ ارائه داده است. عملکردی که باعث شده او زیر تیغ انتقادات قرار بگیرد.

حال حسن صالح حمیدزیچ به دفاع از سادیو مانه پرداخته و اعتقاد دارد که این بازیکن سنگالی برای عادت کردن به شرایط جدیدش در آلمان نیاز به زمان دارد.

 

حمیدزیچ در مصاحبه با بیلد، در این‌باره گفت:

 سادیو هنوز به کمی زمان نیاز دارد. او باید به بوندسلیگا عادت کند و این کار را خواهد کرد. من می‌دانم که پیوستن به یک تیم جدید در شهر دیگر، کشوری دیگر و فرهنگ فوتبالی دیگر، چگونه است.


حسن صالح حمیدزیچ در سال 2007 از بایرن مونیخ به یوونتوس پیوست و تا سال 2011 لباس بیانکونری را بر تن می‌کرد. حال او با توجه به تجربیاتش برای بازی در یک فضای فوتبالی جدید، در مورد شرایط کنونی مانه صحبت کرده است. او گفت: 

  من در سن 30 سالگی به یوونتوس پیوستم. با بایرن مونیخ قهرمان بوندسلیگا، دی اف بی پوکال و لیگ قهرمانان اروپا شدم اما حتی به عنوان یک بازیکن با تجربه‌ای موفق، شما نیاز دارید که به محیط جدید خود عادت کنید. سادیو هنوز در حال گذر از این مرحله است. او به زودی به این محیط جدید عادت خواهد کرد و تاثیر آن را در زمین خواهیم دید.

 

حمیدزیچ در مورد ارتباطش با مانه، گفت: 

 من به طور منظم با او صحبت می‌کنم  اما او به فضا نیز می‌دهم. او باید خود کاری کند تا در مونیخ احساس راحتی داشته باشد و گویی در خانه‌اش است. او این کار را انجام خواهد داد. سادیو یکی از بهترین بازیکنان جهان است. او عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه خواهد داد و ما با او در آینده به خوشحالی‌های زیادی خواهیم رسید.

 

برازو در ادامه افزود: 

  سادیو برای تیم بازی می‌کند و هم تیمی‌هایش می‌تواند این را ببینند. همه آن‌ها می‌دانند که سادیو یکی از اعضای مهم تیم است. آن‌ها به او کمک خواهند کرد تا فرم عالی داشته باشد. او نیز به ما کمک می‌کند تا به اهداف‌مان برسیم.

منبع