بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
بایرن مونیخ مصمم به جذب فلوریان ویرتس

بایرن مونیخ مصمم به جذب فلوریان ویرتس

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ تمام تلاش خود را برای جذب فلوریان ویرتس خواهد کرد.

فلوریان ویرتس که می‌توانست یکی از نام‌های مورد توجه پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشد، توجهی روی او به دلیل مصدومیت طولانی مدتش نبود و همچنین قرارداد خود را تا سال 2027 با بایرلورکوزن تمدید کرد.

با این حال فصل آینده برای ویرتس می‌تواند شرایط متفاوتی داشته باشد. به گزارش کریستین فالک از بیلد، بایرن مونیخ علاقه خود را نسبت به فلوریان ویرتس از دست نداده و نام این هافبک 19 ساله همچنان از موضوعات مورد بحث در مونیخ است. باواریایی‌ها مصمم هستند که نگذارند ویرتس به باشگاهی خارج از آلمان بپیوندد و هر کاری برای جذب او خواهند کرد. بایرن از بازیکن خواسته‌ هر گاه قصد داشت باشگاه خود را تغییر دهد، به آن‌ها نیز اطلاع دهد. 


در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال آینده، موضوع جذب ویرتس می‌تواند جدی شود. حتی با وجود تمدید قراردادش تا سال 2027، ویرتس می‌تواند بایرلورکوزن را ترک کند. به خصوص اگر لورکوزن موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشود، مبلغ انتقال ویرتس کم‌تر نیز خواهد شد.


بایرن تا به امروز با ویرتس و اطرافیانش در ارتباط بوده است و این بازیکن چند سالی می‌شود که تحت نظر باواریایی‌ها قرار دارد. بین باشگاه و نمایندگان ویرتس جلسه‌ای برگزار شده که در آن به بازیکن گفته شده چگونه همه چیز پیش خواهد رفت. فلوریان و پدرش (ایجنتش) برای رفتن به بایرن مونیخ بسیار آماده هستند.

منبع