بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، خامس رودریگس، ستاره کلمبیایی بایرن مونیخ، یک سوم سال 2018 میلادی را به علت مصدومیت از میادین به دور بوده است.

ستاره کلمبیایی سال ناکامی را هم به عنوان بازیکن قرضی در بایرن مونیخ و هم در پیراهن کلمبیا سپری کرد.  سالی که انتظار می‌رفت بازگشت دوباره او به اوج باشد، کاملا نا امیدکننده به پایان رسید. پس از قهرمانی در بوندس لیگا با بایرن، او که 7 گل زده و 11 پاس گل در 23 بازی به ثبت رسانده بود، می‌خواست درخشش در جام جهانی 2014 برزیل را این بار در روسیه هم تکرار کند.

 

با این حال او در دیدار اول تیمش مقابل ژاپن، 32 دقیقه بازی کرد و با وجود استراحت مقابل لهستان، در دیدار مقابل سنگال هم 30 دقیقه توانست بازی کند. او دیدار مقابل انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی را از سوی سکوها تماشا کرد تا تیمش با شکست مقابل سه شیرها از دور رقابت ها کنار برود.

 

پس از بهبود مصدومیت، خامس چندان مورد توجه نیکو کواچ قرار نگرفت و کمتر به او بازی رسید و اختلاف بین دو طرف بالا گرفت. او در حال حاضر کریسمس را در کلمبیا سپری می‌کند و امیدوار است که در سال 2019 با قدرت بیشتری بازگردد تا بتواند سال 2018 را که برای او خوش یمن نبود، پشت سر بگذارد.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.