بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
زمزمه نارضایتی در آلمان: شورش علیه ناگلزمان!

زمزمه نارضایتی در آلمان: شورش علیه ناگلزمان!

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بازیکنان تیم ملی آلمان از تصمیمات عجیب یولیان ناگلزمان، سرمربی این تیم، متعجب و ناراضی هستند.
شکست تیم ملی آلمان برابر تیم ملی ترکیه در دیداری دوستانه باعث شد که انتقادات از تصمیمات خاص و عجیب ناگلزمان در این دیدار شروع شود. 

این مربی جوان آلمانی در اقدامی غیرمنتظره تصمیم گرفت که از کای هاورتز و لروی سانه که دو مهاجم این تیم هستند در پست وینگ-بک استفاده کند و وظایف دفاعی خاصی را بر عهده آن‌ها بگذارد که شاید چندان هم با آن آشنایی نداشتند. 

او از چند روز پیش از بازی برابر ترکیه به بازیکنان تیمش اعلام کرده بود که قصد انجام چنین کاری را دارد و حتی چند جلسه آنالیز ویدیویی هم برگزار کرده بود اما جا انداختن این سیستم در ترکیب این تیم چندان آسان نبود و او نتوانست در این امر خیلی موفق باشد. 

به‌طور مثال، سانه که در بایرن آزادی عمل زیادی در حرکت رو به جلو با توپ دارد و یک دفاع راست در پشت سرش ایفای نقش می‌کند، در اینجا در پست دفاعی نتوانست انتظارات را برآورده کند و در مقطعی در زمین آشفته به نظر می‌رسد. 

این شرایط چندان باعث رضایت بازیکنان آلمان نبود و همین باعث شده که ناگلزمان خیلی زود به فکر مقابله با این نارضایتی باشد و قصد دارد متس هوملز را در بازی برابر اتریش در ترکیب اصلی قرار دهد تا هنریش به پست دفاع راست برود و سانه آزادی عمل بیشتری در کارهای هجومی به‌دست آورد. 

منبع