بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیمو ورنر مدت هاست که به بایرن مونیخ لینک می شود ولی گلزنی های لواندوفسکی باعث شده پست مهاجم نوک، اولویتی برای مدیران این تیم نداشته باشد.

بایرن مونیخ خریدهای خوبی در بخش دفاعی داشته و حالا طرفداران تیم منتظر خریدها در بخش هجومی هستند. اولویت اصلی بایرن جذب یک وینگر سطح بالاست. اما جذب ورنر هم می تواند در تقویت خط حمله تیم موثر باشد.

به گزارش بیلد، تیمو ورنر تنها در همین تابستان می خواهد به بایرن مونیخ بپیوندد. اگر این انتقال انجام نشود، او در لایپزیش ماندنی خواهد شد و امکان انجام این ترانسفر در فصل آینده وجود ندارد. ورنر در دو دیداری که برابر بایرن به میدان رفت (در لیگ و فینال جام حذفی) عملکرد متوسطی داشت و حالا آخرین شانس او برای متقاعدکردن مدیران بایرن، بازی های ملی پیش روست. آلمان باید در بازی های مقدماتی یورو 2020 به میدان برود.

قرارداد فعلی ورنر با لایپزیش تا یک سال دیگر اعتبار دارد و در چنین شرایطی آنها برای فروش مهاجم شان، 60میلیون یورو طلب می کنند. بایرن مونیخ نمی خواهد چنین مبلغی را برای این انتقال هزینه کند. آنها ترجیح می دهند این بازیکن را در سال 2020 به صورت آزاد جذب کنند. لایپزیش هم تمام تلاش خود را خواهد کرد که از این اتفاق جلوگیری کند.

منبع
برچسب ها: بیلد تیمو ورنر لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.