بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
هانسی فلیک: به خاطر اشتباهات فردی‌ برتری‌مان را از دست دادیم

هانسی فلیک: به خاطر اشتباهات فردی‌ برتری‌مان را از دست دادیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک مقصر تساوی مقابل انگلیس را بازیکنان دانسته است.

در چارچوب هفته ششم لیگ ملت‌های اروپا از گروه (C)، انگلیس و آلمان در ومبلی با یکدیگر به نتیجه تساوی 3-3 رضایت دادند.

شاگردان فلیک در نیمه دوم موفق شدند با دو گل گوندوعان و هاورتز از حریف خود پیش بیافتند اما نتوانستند از برتری خود محافظت کنند و با سه گل از حریف خود عقب افتادند. هر چند که کای هاورتز در واپسین دقایق موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. حال به نقل (GGFN)، هانسی فلیک در مورد تساوی مقابل انگلیس و عملکرد‌شان در این بازی صحبت کرده است.

 

فلیک در این‌باره گفت:

 نیمه اول با تساوی به پایان رسید اما در نیمه دوم ما شایسته برتری بودیم. پس آنکه 2-0 پیش افتادیم مرتکب اشتباهات فردی شدیم که باعث شد سه گل دریافت کنیم. اشتباهاتی که نباید رخ بدهند. اینکه در نهایت توانستیم نتیجه را بازگردانیم، نکته مثبتی است. ما می‌توانیم نگاهی به نکات مثبتی که در این بازی داشتیم، بیاندازیم اما همچنین می‌توانیم برخی نگات منفی را هم آنالیز کنیم.

 

توماس مولر در این بازی کار را از روی نیمکت شروع کرد و جمال موسیالا جای او را در ترکیب گرفته بود. فلیک در مورد مولر، گفت:

  توماس آورده‌های زیادی برای تیم دارد. او بازیکن با تجربه‌ای است که به تیم کمک می‌کند. واضح بود که جمال امروز شروع خواهد کرد. او به همراه کای فوتبالیست‌های بزرگی هستند که عملکرد خوبی برای ما داشتند. اما برای من، هیچ جای سوال و شکی در مورد مولر نیست.


جمال موسیالا نیز در این بازی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت. هر چند که او در دقیقه 79 به دلیل مصدومیت جای خود را در ترکیب به توماس مولر داد. فلیک در مورد موسیالا گفت: 

 او در صحنه‌های زیادی نشان داد که چه ویژگی‌هایی دارد. ما به او نیاز داریم. با هر دریبلش، او شرایط بازی را تغییر می‌دهد و باعث باز شدن دفاع حریف و در نتیجه آن به وجود آمدن فضا‌های خالی برای نفوذ کردن‌مان می‌شود. این چیزی است که جمال را از بقیه متفاوت می‌کند. 

 

فلیک در مورد وضعیت تیم ملی آلمان در آستانه جام جهانی 2022 قطر گفت: 

 کاملا متقاعد شدم که موقع نهایی کردن لیست تیم و ملاقات با بازیکنان در 14 نوامبر، با احساسی بسیار مثبتی به جام جهانی خواهیم رفت. 

منبع